Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: jak nastavit? co stahnout?

Neregistrovaný (0)|1.3.2009 01:37
Jméno tazatele: Paulios

Znění dotazu:
Dobrý den.
Mám potíže... Nedávno jse přeinstaloval windows . Teď mam windows profesional. Mám základ. kartu asus p5k e a 2X grafickou kartu nvidia8800gt. Nejde mi internet. V ovládacích panelech\síťová připojení mám mam poze 1394připojení a mam tam mít i připojení k místní síťi a vravo na dolní liště bych měl mít takovy dva monitorky s česvenym X nebo bez teho podle teho jestli je to zapojeny nebo tak nějak. máme Internet infos. Máme dva internety ja se sestrou pod jedním ,,modemem" (mýslím ten přijmač signalů) takže ip adresu,masku sítě,... bych nastavovat neměl-mělo by se to najít samo. Před tím se tam měl nějaký síťový adaptér Nvidia nforce networking controller. Mám ho někde stáhnout? popř kde nebo nemusím... Jak to mám prostě udělat aby mi internet šel. Ještě bych měl podotknout že na cd se základovkou mám složku lan-nejde mi nainstalovat a stejně mám z kompla drát. potom tam mám složku raid která nevím na co je. Ale speciáalní ovladač tam asi není.
Kdyby měl někdo dotaz odkad to pisu tak z knihovny.
Děkuju

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Intri (3490)|1.3.2009 01:57
Chybí ti ovladač síťové karty. Stáhnout si jej můžeš po vyhledání modelu své základní desky tady: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us Stačí jen zadat model, operační systém ( WinXP ve tvém případě ) a stáhnout ovladač LAN.
Withman (1337)|1.3.2009 02:01
P5K a 2x8800GT...jaké to je používat 3 nebo 4 monitory.?
Richmond (8084)|1.3.2009 03:41
s 3 se da slusne pritapet mistnost ;) navic zmizi syndrom "a film si pustim jako kde?", akorat v zakladu musis pro volume dojizdet pres metr :D takze multimedia kb se nevyhnes :cool: