Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Montáž zdroje ve skříni Antec 300

pavel.lib (49)|25.3.2009 00:53
Neskládal jste někdo do skříní Antec 300 se zdrojem dole ve skříni? Mám trochu problém s orientací zdroje. Větrákem směrem na horu se mi jej moc dávat nechce z důvodu toho, že první upadnuvší šroubek skončí ve zdroji. Pokud zdroj namontuji obraceně (větrákem ke dnu skříně), tak mezi zdrojem a dnem skříně je mezera cca 1.5cm a nejsem si jist zda to je dostatečný prostor pro chlazení zdroje. Skříň perforaci na dně nemá.

Zde je obrázek místa skříně pro zdroj:



Máte s tím někdo zkušenost? dělat perforaci do dna skříně se mi moc nechce. Neexistuje nějaký filtr před ventilátor zdroje bránící vniknutí čehosi do zdroje? Provozuje někdo zdroj větrákem směrem ke dnu skříně? . nepřehřívá se pak? díky za jakýkoliv nápad...

Zde je skříň:
http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/antec-case-roundup_10.html
Antec300.jpg
mech13 (5526)|25.3.2009 06:15
ja ho zatim mam ve sve skrini vetrakem nahoru a nic mi do neho nespadlo, ale vetrakem dolu bych v tom nevidel zadny problem. pokud mas rozumny zdroj a komp s rozumnou spotrebou, takze si vetrak nebude hrat na turbinu, tak mu to musi bohate stacit. klidne ho dej vetrakem dolu
HalenTech (8)|25.3.2009 07:11
Já mám Antec Nine Hundred - taky se zdrojem dole a mám zdroj namontovaný větrákem nahoru. Dávám si pozor aby šroubek nespadnul :-D
mstejska (2912)|25.3.2009 07:40
Dej pres mrizku puncochu nebo sitku a padajici sroubky te nebudou trapit.
pavel.lib (49)|25.3.2009 09:13
[QUOTE=mech13;232959]ja ho zatim mam ve sve skrini vetrakem nahoru a nic mi do neho nespadlo, ale vetrakem dolu bych v tom nevidel zadny problem. pokud mas rozumny zdroj a komp s rozumnou spotrebou, takze si vetrak nebude hrat na turbinu, tak mu to musi bohate stacit. klidne ho dej vetrakem dolu[/QUOTE]

Zdroj Corsair HX520, teoreticky odber sestavy je 320W.. zkusim ho tedy nechat vetrakem dolu..