Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak přeživáte u počitače?

MartyMcFly (222)|21.4.2009 12:16
Zdravím,
Představte si po dlouhém pracovním dnu jste doma a zazvoní vám telefon. Bohužel volá šéf, že nejde např. server a vy ho musíte dát dohromady. Ať se Vám nechce vyrážíte zpátky do práce s tím, že se jedná jen o šéfovu blbost. Buhužel co se nestane server je mrtwej a k tomu zítra ráno je potřeba bezpodmínečně mít server on-line.

Moje otázka zní jak přežíváte podobné pracovní úkoly nebo hraní her bez spánku a odpočinu třeba dva nebo tři dny v kuse? Máte nějaký zaručený trik, který Vás udrží na živu? Thx.

Howk.
kevin00 (10238)|21.4.2009 12:33
Ano přežívám takto v kombinaci RedBull samotný nebo pokud mi to situace dovolí, tak RedBull + vodka (ne flašku, ale jednu či dvě).
Zoidik (1405)|21.4.2009 12:39
Pokud by se jednalo o to že volá šéf, tak si najdu nějakou krásnou výmluvu a řeknu že prostě nemůžu. A co se týče hraní her, tak nejsem takovýto psychopat abych tohle dělal. Spánek je potřeba a nevidim důvod proč bych si ho měl odpírat.
pas!k (3765)|21.4.2009 12:41
Nikdy bych sefa do serveru nepustil:) Pristupuje tam pouze jako bezny uzivatel.
CO se tyce triku zadny nemam .. lety praxe jsem si pouze vypestoval to ze mi staci spat pomerne malo nejaky ten den kdy spim treba jen tri hodky v poho rozchodim ale s pribejvajicim vekem je to horsi a horsi :) .. Krize nastava kdyz se nejaka podobna vec stane po nejakem tahu nebo nedej boze behem nej :)
wanrouter (126)|26.4.2009 19:40
No tak u mna to je jasne :))) musim mat pri sebe svoje oblubene tracky ... a potom to ide same :D ani neviem ako ujde cela noc
Total AMD (138)|26.4.2009 21:05
Sice si neumím představit tuhle určitou situaci :) Ale proti usnutí určitě nějakou tvrdší hudbu, silný kafe, energetické nápoje :) PS.: Ale nejlepší proti tomu bude asi Éčko :D
astec (1823)|26.4.2009 21:26
Asi nejlepší způsob je zavolat si firmu na opravu