Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebook se nepřipojí k Wi-fi

Liqid (410)|3.5.2009 14:46
Zdravím, mám problém. Nainstaloval jsem si router ZyXell HW-T3. V nasataveni jsem zapnoul Wi-fi a chtel se pripojit na NTB. NTB nasel sit a pipojil se jenomze jen omezenym pripojenim, ktere nepodporuje net a to je hlavni problem. V NTB je Vista HP. Co je treba nastavit a bych se pripojil?
wex (115)|4.5.2009 19:52
Zkoušel jsi jiný NB? Nejlépe s Win XP. Bráchovi to na NB s Vistama to dělalo to samé. Pak se na jiném místě připojim k jiné síti a pak sem připojil i k té původní (mezitím ho vypl/zapl).
Liqid (410)|4.5.2009 21:24
Jo zkousel jsem NTB s XP a ten se teda pripojil, ale na net se nedostal, ale kdyz jsem pingnul seznam tak to proslo vsechno
wex (115)|4.5.2009 22:07
a ten ping byl na seznam.cz nebo na jeho IP adresu?
Pokud na IP adresu, chyba bude v DNS, zkus se podívat to síťových nastavení, jakou to má přidělenou IP adresu.
Dobik (36)|5.5.2009 09:14
Nejde jen o to připojit se k wifi routeru, ten musí být taky dobře nastavenej. Je to návazné na to jaké máš připojení k internetu a jak je nastaveno. Je pravda, že Visty si občas s wifi moc nerozumí.
dkas (193)|5.5.2009 09:45
Zkus ještě překontrolovat nastavení toho routeru. Pokud se nepřipojil ani z Windows XP...
Ještě mě napadá zapnutá nějaká proxy na každym PC?
Liqid (410)|5.5.2009 18:07
to wex: bylo to přímo na http://www.seznam.cz nikoli IP
to dkas: 1. co by melo byt nastaveno na routeru?
2. kde zjistim tu proxy?
Dobik (36)|5.5.2009 21:45
router musíš nastavit podle poskytovatele internetu, každý to může mít jinak (dynamická nebo statická IP, kontrola MAC adresy,....)