Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

co má umět ideální zaměstanec v outlooku

matyyy (2527)|7.5.2009 20:40
chci nový job jeden z požadavků je znalost outlooku, kterej díky gmailu nepoužívám

co ta věc umí kromě posílání mailů? a mohlo by se to líbit personalistovi
kevin00 (10238)|7.5.2009 20:53
Možná by Ti pomohla [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], aby jsi zjistil, co vše Outlook umí (bohužel také nepoužívám)
r34ktor (7477)|7.5.2009 20:59
[QUOTE=matyyy;247158]co ta věc umí kromě posílání mailů? a mohlo by se to líbit personalistovi[/QUOTE]
MS Outlook umí spoustu věcí, ovšem co by se líbilo personalistovi záleží na tom, o jakou pozici se ucházíš.
matyyy (2527)|7.5.2009 21:36
[QUOTE=r34ktor;247179]MS Outlook umí spoustu věcí, ovšem co by se líbilo personalistovi záleží na tom, o jakou pozici se ucházíš.[/QUOTE]
asi technická podpora ale v náplni práce o mailech ani zmíňka

to kevin dík jsem začal koukat na nějaký tutorial od ms a vypnul jsem to když vysvětlovali úžasnou feature na obarvování mailů podle toho jestli jsou z práce od milenky od dětí atd

edit:
tak jsem začal listovat tím kevinovo pdfkem a umí to i kalendář, poznámky
kevin00 (10238)|7.5.2009 21:55
Ještě chvíli jsem se prodíral diskem a našel jsem [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ale je kompletně v angličtině.
pas!k (3765)|7.5.2009 22:06
Outlook toho umi pomerne hodne .. a ono i ty barevne kategorie nejsou spatne i kdyz to tak navenek nevypada ja osobne to vyuzivam .. napriklad v praci mame kancelar ktera komplet vschni zamestnanci pristupuji do jednoho profilu a diky tem kategoriim si oznacuji emaily ktery kdo resi atd .. je to velice prakticke vsichni vidi na ktere maily nikdo nereagoval a na ktere ano popripade v jakem stadiu reseni jsou .. s MS exchange je vubec outlook pomerne silny nastroj na organizaci casu osobne si fungovani bez outlooku uz dost dobre nedokazi predstavit .. jednak diky exchange jsem porad v obraze .. okamzita synchronizace s pda .. sdilene kalendare .. moznost pridelovani ukolu .. pokud ucastnik ukol prijme tak zadavatel ma prehled o tom co se s danym ukolem deje pokud tam jeho vlastnik cokoliv zmeni dopise .. nebo nastavi procento na kolik je ukol splnen ..
xmarek (1676)|8.5.2009 06:55
V jedné nejmenované organizaci jsme používali Outlook výhradně cituji: ...plánování schůzek a úkolů, vytvářet a udržovat adresář kontaktů, který lze jednoduše exportovat a synchronizovat s mobilními zařízeními nebo jinými uživateli. Tyto funkce využijete hlavně ve firemním prostředí, ale třeba takový kalendář, který vás v nastaveném čase upozorní na blížící se schůzku využijí i uživatelé, kteří před obrazovkou počítače ztrácejí pojem o čase.

Dále jsme používali "elektronické podepisování a kryptování e-mailů" pomocí karty. U každého počítače byla čtečka karet a ta sloužila mino jiné pro přihlašování k počítači a hlavně k těmto účelům.
Liqid (410)|8.5.2009 12:41
POkud ses bezny uzivatel co se vyzna ve Win a office tak si myslim ze nebudes mit zadny problemy. Vse se tam da bez zanlosti zvladnout staci to jen najit
wanrouter (126)|18.5.2009 15:12
[QUOTE=xmarek;247358]V jedné nejmenované organizaci jsme používali Outlook výhradně cituji: ...plánování schůzek a úkolů, vytvářet a udržovat adresář kontaktů, který lze jednoduše exportovat a synchronizovat s mobilními zařízeními nebo jinými uživateli. Tyto funkce využijete hlavně ve firemním prostředí, ale třeba takový kalendář, který vás v nastaveném čase upozorní na blížící se schůzku využijí i uživatelé, kteří před obrazovkou počítače ztrácejí pojem o čase.

Dále jsme používali "elektronické podepisování a kryptování e-mailů" pomocí karty. U každého počítače byla čtečka karet a ta sloužila mino jiné pro přihlašování k počítači a hlavně k těmto účelům.[/QUOTE]

Takto je to aj u nas... toto by mal clovek urcite ovladat. A este k tomu ak je to aj v sieti, mozes planovat aj inym ludom alebo oni tebe. Mozete si nechavat ulohy, odkazy ...