Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

USB Řadič v NTB: KOUWELL 2002-2

Neregistrovaný (0)|9.5.2009 10:50
Jméno tazatele: VLADIMIR

Znění dotazu:
MAM NB ACER TRAVELMATE 270,USB1.1,PROTO JSEM ZAKOUPIL KARTU KOUWELL SE DVĚMA USB 2.0,BOHUŽEL SE MI NEDAŘI KARTU UVEST DO CHODU,POČITAČ JI SICE PŘIJME ALE JAKMILE PŘIPOJIM ZAŘIZENI POČITAČ ZAMRZNE,OVLADAČE JSOU NA CD ALE NIC PLATNE.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
KOUWEL 2002-2 PC CARD32BITU CARDBUS,WINDOWS XP
xmarek (1676)|9.5.2009 12:33
Důležité bude asi uvést jaké zařízení k USB připojujete. Jelikož jsem ze specifikací vyčet, že karta má spotřebu (možná asi blbý termín, spíš je schopna dodat) asi 5V, 500mA max / port tak asi nebude schopna napájet bez problému zařízení které mají větší spotřebu jako jsou např. některé přenosné disky.
Neregistrovaný (0)|9.5.2009 13:33
[quote=neregistrovaný;247659] jméno tazatele: vladimir

znění dotazu:
mam nb acer travelmate 270,usb1.1,proto jsem zakoupil kartu kouwell se dvĚma usb 2.0,bohuŽel se mi nedaŘi kartu uvest do chodu,poČitaČ ji sice pŘijme ale jakmile pŘipojim zaŘizeni poČitaČ zamrzne,ovladaČe jsou na cd ale nic platne.

hw a sw počítače jehož se dotaz týká:
kouwel 2002-2 pc card32bitu cardbus,windows xp[/quote]

jedna se o zaŘizeni usb mp3 pŘehravaČ,flaŠka 2gb,poČitaČ ani nepozna Že jde o usb 2.0,hlasi Že jde standartni rozŠiŘeny hostitelsky ŘadiČ s pci na usb.
xmarek (1676)|9.5.2009 13:47
Tady pisatel řeši podobný problém: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a odkazuje se zde na toto fórum: http://forums.windrivers.com/showthread.php?t=58476

V podstatě jde o to vybrat ve správci zařízení ručně správné zařízení. Defaultně se asi nainstaluje Standard Enhanced PCI to USB Host Controller a je nutné nainstalovat NEC PCI to USB Enhanced Host Controller Version 2.1.4.0
Neregistrovaný (0)|10.5.2009 13:40
Problem je jak?smazal jsem vŠechny poloŽky ve spravci zaŘizeni,a zaČal znovu,a hle poČitaČ indikoval usb device,a zaČal hledat ovladaČe ty jsou na cd,ale neinstaloval,vratil se k minulemu nastaveni,tedy standartni rozŠiŘeny hostitelsky ŘadiČ,a 2 poloŽky otevŘeny hostitelsky ŘadiČ nec sbĚrnice usb ke zbĚrnici pci.rada-aŽ pujdete kupovat kartu do pci tak jsi ntb vemte sebou.