Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Knihovna dll

Neregistrovaný (0)|18.5.2009 16:21
Jméno tazatele: Daček

Znění dotazu:
Dobrý den, mám starší PC s Win XP, kde po instalaci SP3 se mi vždy po startu objevují dvě chybové hlášky o nemožnosti přístupu do knihovny dll. SP3 jsem instaloval z CD přílohy čas. PC World, před instalací PC fungovalo normálně. Teď se objevují problémy - např. nejdou otevřít z webu freemailové přílohy, po odeslání přílohy je tato příloha nečitelná, nejde stahovat video apod. Co s tím?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Win XP Profi (verze 2002), Open Office.org. 2.0, IE (asi verze 5 nebo 6)
KunNy (410)|18.5.2009 16:24
Systém určitě napíše i přesné jméno knihovny, takhle je to nic neříkající když nevíme název problémové knihovny.
Máš instalační médium systému? Jako krajní případ bych viděl opravu systému nebo čistou instalaci systému s int SP3.
kevin00 (10238)|18.5.2009 16:30
Zkusil jsi Bod obnovení před instalaci SP3 a následnou instalaci SP3 ze stránek Microsoftu ? Poté by mohla pomoci Opravná instalace z instalačního CD (ne reinstall)
Logout (4018)|18.5.2009 16:35
Pomocí pixelinfo
http://www.projee.com/Default.aspx?Page=sw-pxi&AspxAutoDetectCookieSupport=1
zjisti PID procesu, ke kterýmu náleží ta hláška.
Pak stiskni CTRL+ALT+DEL a najdi proces, kterej tu chybu hází. Napiš sem, co to bylo za proces, pokud to umíš, tak ho reinstaluj.
Neregistrovaný (0)|18.5.2009 21:58
Jde o knihovnu wlanapi.dll. Problémem je vstupní bod procedury apsGetInterfaceCount (AirGCFG.exe) a apsInitialize (WZCSLDR2.exe).
Neregistrovaný (0)|18.5.2009 22:12
Upřesnění dotazu: Jde o knihovnu wlanapi.dll. Problémem je vstupní bod procedury apsGetInterfaceCount (AirGCFG.exe) a apsInitialize (WZCSLDR2.exe).