Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reklamácia karty bez S/N

Marzo (21)|26.12.2006 15:12
Odisla mi GK X800GTO tak ju musim dat reklamovat ale nieje na nej ten papierovy stitok s P/N a seriovym cislom, sa to zacalo odliepat tak som to dal dole a strcil do krabice ale krabicu uz neviem najst. Moze to byt nejaky problem pri reklamacii? Nebolo na tom napisane ze ak to dam prec tak stracam zaruku. Ma s tym niekto nejaku skusenost alebo co?
boboco (1987)|26.12.2006 23:51
[quote=Marzo]Odisla mi GK X800GTO tak ju musim dat reklamovat ale nieje na nej ten papierovy stitok s P/N a seriovym cislom, sa to zacalo odliepat tak som to dal dole a strcil do krabice ale krabicu uz neviem najst. Moze to byt nejaky problem pri reklamacii? Nebolo na tom napisane ze ak to dam prec tak stracam zaruku. Ma s tym niekto nejaku skusenost alebo co?[/quote]

Bohužel bez tého "hloupé" nálepky s S/N Ti reklamace na 90% uznána NEBUDE (leda, že bys narazil na extrémně vstřícného prodejce;)). Proto doporučuji ještě se po nálepce podívat, ale bojím se, že jestli ji nenajdeš, kartu si můžeš pověsit jako obrázek na zeď:thumbdown -apropó, kde jsi kartu koupil?
aldafallout (194)|27.12.2006 08:04
bez serioveho cisla nemate sanci kartu reklamovat. Dokonce i kdyz technik pozna, ze byla nalepkas s SN sloupnuta, tak je sance ze nebude reklamace uznana. Doporucuji najit a dobre nalepit.
Marzo (21)|27.12.2006 20:05
V kamennom obchode Amicomp computers asi pred rokom aj nieco, preco? No to som si aj myslel ale az take strasne to nieje ale mohla este tie 3 mesiace vydrzat kym pride mainstream novych ati a nvidii. Len mi ide o to ze tam nieje napisane ze zlepenim stracam zaruku a podla mna to zasah do HW nieje, nieje to tam vypalene, na HDD to mam napisane, na Zdroji tiez, z CPU sa to neda dat dole samozrejme, dokonca aj na USB citacke pamat. kariet za par stovak to je napisane ze to nemam dat dole inak stracam zaruku, hmmm. No ja sa to radsej rovno spytam u nich uz aj tak nemam co stratit :)
visa_shw (0)|6.1.2007 17:34
[QUOTE=Marzo] Len mi ide o to ze tam nieje napisane ze zlepenim stracam zaruku a podla mna to zasah do HW nieje, [/QUOTE]


Si z nás děláš prdel, viď? je to jediná identifikace kterou prodejce má, bez toho ti nemusí věřit, že jsi to zakoupil u něj, anebo třeba vůbec v tomto státě ( potažmo ve tvém státě )