Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladače na 7600GT - problém

mcmouse (1)|26.5.2009 07:03
Dobrý den, jak už napsáno v nadpisu. Tak mám problém s ovladači.
Toto jsou jediné, se kterými žádné problémy nejsou:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

ale když stáhnu jakékoli jiné, tak mě ve hrách začne blbnout grafika. Např. u CoD4 mě někdy chybí části obličejů, ve Far Cry 2 a vlastně u všech buďto, chybí textury, nebo jsou ve vzduchu jaké si čáry :D,.
POMOC PROSÍM, zkoušel jsem vše, úplně nejnovější ovladače - nic, skoro nejstarší - taky nic. Jen na tyhle to jde.
husky14 (4214)|26.5.2009 08:06
Tohle možná slyšet nechceš, ale tak si ty 175.19 nech ;) Co ti na nich nevyhovuje?
kevin00 (10238)|26.5.2009 09:12
Jakým způsobem aktualizuješ ovladače ? Čistíš zbytky po ovladačích pomocí Driver Sweeperu?
Draken (1578)|26.5.2009 11:44
hmm možná by nebylo od věci nainstalovat OS na nějakej nepotřebnej disk a hodit tam jen drivery (a nové drivery ke grafice) a jednu nejproblémovější hru (žádný jiný software)... ověříš pak jestli je to zabordelováním OS (ať už softwarem nebo špatnými registry) nebo opravdu těmi drivery (kompatibilitou s kartou)....toť můj názor
(vím dvě hodiny práce a sehnat jeden nepotřebnej disk...ale máš to na jistotu)...
robky (3195)|26.5.2009 13:32
jak praví husky14: pokiaľ so spomenutými ovládačmi nemáš problém a všetko funguje je zbytočné aktualizovať. Aj tak ti to u takto starej grafiky nijaký výkon nepridá. A ak, tak len zanedbateľné percento, ktoré aj tak nepostrehneš.
666terrorist (6)|3.6.2009 17:04
koukám, že tam máš ještě AGP sběrnici.
Na mým starým kompu s AGP sběrnicí, grafickou kartou X1950GT, mi fungovaly pouze drivery, který přišly společně s kartou. A to jsem tam zloušel narvat jakýkoliv možný, včetně beta driverů atd.
Prostě sehnat na AGP sběrnici fungující nový, graf. drivery je nereálný. Alespoň jsem nikde neviděl, že by to někdo uspokojivě vyřešil
pas!k (3765)|4.6.2009 07:19
Jinak starsi verze driveru sezenes treba na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Liqid (410)|4.6.2009 17:01
je mozne vyzkouset v jinym PC?
co treba reinstall OS?
odkud jsi cerpal ovladace, ktere nefunguji?