Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafika a základní deska

xstreetfighter (453)|28.5.2009 18:51
to jo,ale at to zkusi flashnout, treba to bude tim...vis co, za to nic nedas a je to rada zadara...
bregedon (80)|28.5.2009 18:51
no tak bios jsem přeflashoval na 1.5, přeinstaloval OS, naistaloval ovladače na chipset- via hyperion pro 5.23a,naistaloval nejnovější direct x, připojil kartu, naistaloval catalysty 8.5 a zas seknutí při logu xp :(

nevíte někdo jak dostat drivery catalystu z pc aniž by se pc musel přeinstalovávat?
vždy když jsem totiž smazal pomocí např driver sweeperu ovladače, za chvilku se ve složce system32 zas objevili znovu,díky za odpověď

můžes se pls kouknout jaký ty via hyperion máš(verzi)?
Kirk1 (850)|28.5.2009 19:36
[QUOTE=bregedon;253917]nevíte někdo jak dostat drivery catalystu z pc aniž by se pc musel přeinstalovávat?[/QUOTE]
Skús Revo Uninstaller
r34ktor (7477)|28.5.2009 19:41
[QUOTE=bregedon;253917]nevíte někdo jak dostat drivery catalystu z pc aniž by se pc musel přeinstalovávat?
[/QUOTE]
To ti nejdou standardně odinstalovat? Alternativně se lze také vrátit pomocí Obnovení systému.

[QUOTE=bregedon;253917]můžes se pls kouknout jaký ty via hyperion máš(verzi)?[/QUOTE]
Na nové čipsety patří aktuální Hyperiony. Stáhneš je odsud.
Alf (305)|28.5.2009 19:58
[QUOTE=bregedon;253917]...nevíte někdo jak dostat drivery catalystu z pc aniž by se pc musel přeinstalovávat?...[/QUOTE]
Na stránkách ATI byla kdysi utilita Cat-uninstaller, ale co je koupilo AMD, jde to čím dál víc do pr....
S touto utilitou se daly drivery jednoduše odinstalovat Když jsem kdysi dost laboroval s kartami A-I-W, osvědčil se mi tento postup"
[CODE]Postup pro (re)instalaci karet All In Wonder 9800SE ve WIN XP

1. Instalace DirectX 9x + případný opravný patch (není nutno, pokud je nainstalováno WXP SP2)
2. Odinstalce všeho pomocí "cat-uninstaller.exe" (www.mybox.cz/alf/radeon/cat-uninstaller.exe)
3. Odstranit v registrech veškeré klíče ATI....
4. Doporučuje se vymazání všech souborů začínajících na "ati" ve "C:\Windows\System32\Drivers"
5. Ve složce "C:\Program Files" vymazat složku "ATI Multimedia"
6. Restart
7. Instalace driverů - při použití driverů OMEGA je potřeba stáhnout samostatně i WDM (nejsou součástí základních driverů). Nejdříve instalovat WDM a teprve pak bez restartu zakladní drivery.
7. Po restartu instalace DAO-MDAC 8.1 a MMC 9.x
8. Po restartu vyzkoušet MMC (hlavně TV) a nainstalovat MMC 9.x euro2 [/CODE]
xstreetfighter (453)|28.5.2009 20:24
[QUOTE=bregedon;253917]....nejnovější direct x, připojil kartu, naistaloval catalysty 8.5 a zas seknutí při logu .....[/QUOTE]

takze tobe karta funguje v tom zakaldnim rezimu jen pokud nenainstalujes catylysty?

a tu verzi mam 5.18a, ale mam strach chlape ze tady bude spis problem s tou kartou, co takhle to zkusit v jinym PC???jednoduche reseni
bregedon (80)|29.5.2009 06:47
ne karta dělá nejvíc problémy,zamrzání,černá obrazovka,když tam nejsou catalysty, ale je fakt že po flashování biosu, catalystech 8.5 a ty hyperiony 5.23a tak se to seklo jen jednou při načítání win a od tý doby pohoda, dokonce i spustím hl 2 ep 2 bez seknutí,což je co říct
připadá mi to teď nejstabilnější,ale stejně, ta karta mi dělá nervy, pude do týdne pryč
a vemu si tu kartu + desku jak jste mi poradili na zacatku topicu..

tímto chci všem zúčastněným MOC MOC MOC poděkovat za radu!
DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xstreetfighter (453)|29.5.2009 09:09
tak hlavne ze jsme ti aspon trosku pomohli, škoda, že ti to nejede podle tvých představ, ale aspoň vidíš, že vše lze nějak vyřešit[QUOTE=bregedon;254037]
tímto chci všem zúčastněným MOC MOC MOC poděkovat za radu!
DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
a jestli chces nekomu podekovat, tak tady se udeluji reputační body, které se přidávají, tím poděkuješ nejlíp:cool: