Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Internet od Ufona

Lukáš 85 (132)|31.5.2009 11:17
Ahoj. Také bych potřeboval poradit. Jedná se mi o připojení k internetu jak pro pc tak pro PS3. Internet mám od Ufona bezdrátově, k pc je připojen modem pomocí usb kabelu (od modemu je ještě kabílek k anténě ). Nyní potřebuji internet také k PS3. Takže se ptám, jaký router použít, aby měl vstup signálu přes USB a dál šířil pomocí kabelů. Ve specifikaci PS3 není, že by měl wi-fi , ale má nabídku připojení bezdrátově-sám tomu nerozumím...Hodilo by se mi, aby při práci s PS3 nemusel být zapojený PC. Moc děkuju za odpověď
Liqid (410)|31.5.2009 12:16
a ten modem nema normalni vystup pro LAN?
Lukáš 85 (132)|31.5.2009 21:26
Adrb (23)|31.5.2009 21:33
Ten internet doma přez kabelovku, od koho je? O2, UPC, ??
kevin00 (10238)|31.5.2009 21:44
[QUOTE=Adrb;255045]Ten internet doma přez kabelovku, od koho je? O2, UPC, ??[/QUOTE]

Stačí číst :rules

[QUOTE=Lukáš 85]Internet mám od Ufona bezdrátově ...[/QUOTE]
Lukáš 85 (132)|4.6.2009 10:39
VÍm, Že je to trochu neŠŤastnÁ kombinace, ale vĚŘÍm, Že s tÍm pŮjde nĚco udĚlat.
eraser (0)|8.6.2009 18:43
Tvoje požiadavky sú pomerne náročné, ak zoberiem do úvahy typ pripojenia.

Riešenia by boli dve, i keď o tom jednom by sa dalo diskutovať a netrúfam si tvrdiť, či je to vôbec technicky realizovateľná záležitosť.

1. Existujú routere, ktoré podporujú rôzne express karty, prípadne USB modemy mobilných providerov, no musia to byť kompatibilné zariadenia.

2. Zozeň si staršie PC so sieťovkou, prípadne Atom platformu, nainštaluje tam Windows XP, zapoj modem od Ufona a nastav zdieľanie tohto pripojenia. Potom ti stačí switch, prípadne AP, aby si net distribuoval ďalej, či už po kábloch alebo bezdrátovo.
pas!k (3765)|9.6.2009 06:42
Pokud mas moznost prejit jinam udelej to .. ufon je zlo! S pripojenim (zda se to tak vubec da nazvat) od nich jsem se setkal nastesti jen 3x a vzdy to byla naprosta tragedie .. Tusim ale ses jim musel upsat na 2 roky ze?
dzandra (1368)|14.6.2009 22:30
[QUOTE=eraser;257659]Tvoje požiadavky sú pomerne náročné, ak zoberiem do úvahy typ pripojenia.



2. Zozeň si staršie PC so sieťovkou, prípadne Atom platformu, nainštaluje tam Windows XP, zapoj modem od Ufona a nastav zdieľanie tohto pripojenia. Potom ti stačí switch, prípadne AP, aby si net distribuoval ďalej, či už po kábloch alebo bezdrátovo.[/QUOTE]

Jo jo ta atom platforma je pro router idealní řešení. Malá spotřeba a za nějaké 3,5k se dá postavis slušný a výkonný routřík s malou spotřebou a nezaberou moc místa
Lukáš 85 (132)|16.6.2009 13:08
Potřeboval jsem net hlavně kvůli e-mailu.Nijak rychle to na dnešní parametry neběží,ale jsem spokojen.Nebylo totiž moc na výběr....Nerad bych dokupoval další pc kvůli funkci routeru.Jeden pc už mám a pokud vím má síťovou kartu.Kabel už mám taky.Rád bych to nějak pořešil.:thumb