Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista a WMP11

Zoidik (1405)|23.6.2009 13:18
Zdravím. Včera si Visty 32bit stáhly aktualizace a přestal mi fungovat WMP11. Pokud spustím video, tak se otevře okno přehrávače a následně hláška, že přehrávač přestal pracovat a zavře se. Vymazal jsem mezipaměť pro přehrávání jak mi bylo poraděno a chyba přetrvává. Vymazal jsem všechny mezipaměti, které WMP11 používá a problém přetrvává. Neví někdo co s tím? Instalace systému je od neděle, ovladače aktuální, antivir nic nehlásí. Sestava v podpisu.
Smeli (2302)|23.6.2009 13:25
Problém s nějakým kodekem? Jen tipuju, ale za zkoušku to stojí, reinstalovat kodeky nebo nainstalovat. Může se něco s něčím hádat.
Zoidik (1405)|23.6.2009 13:32
Právě že dokud si nestáhl ty aktualizace od MS tak valil v pohodě.... přestal fungovat po nich

Ale zkusit to můžu
fanynek (2048)|23.6.2009 19:53
Bod obnovy do doby (místa) před instalací aktualizace. :idea
Nainstalit updaty bez této aktualizace.
Pohledat na webu, jestli někdo nemá podobný problém, popř. jeho řešení, potom zkusit znovu tu aktualizaci.
meeee (1110)|23.6.2009 19:56
Je v pořádku disk? Mně tohle WMP dělal, když mi odešel kus disku. Projeď ho v HD Tune testem povrchu, koukni na S.M.A.R.T.
Smeli (2302)|23.6.2009 21:56
[QUOTE=fanynek;262287]Bod obnovy do doby (místa) před instalací aktualizace. :idea
Nainstalit updaty bez této aktualizace.
Pohledat na webu, jestli někdo nemá podobný problém, popř. jeho řešení, potom zkusit znovu tu aktualizaci.[/QUOTE]

To by fungovalo, kdyby věděl, která to udělala. Jenže když s ejich stáhlo a nahodilo víc, tak to jen tak nezjistí.
kevin00 (10238)|23.6.2009 22:02
Zkoušel jsi přeinstalovat WMP 11 ?
fanynek (2048)|23.6.2009 22:14
[QUOTE=Smeli;262334]To by fungovalo, kdyby věděl, která to udělala. Jenže když s ejich stáhlo a nahodilo víc, tak to jen tak nezjistí.[/QUOTE]

V tomhle případě (nebo když mi nějakej balík updatů "rozhodí" OS.....sfc/verifyonly failed), tak nahodím bod obnovy a instaluju je postupně a vždycky udělám kontrolu. Tak najdu tu, co to způsobuje.

(Ale v 99,9%-ech je to zapříčiněno instalací většího počtu aktualizací najednou.)
Zoidik (1405)|24.6.2009 06:10
[QUOTE]fanynek : Bod obnovy do doby (místa) před instalací aktualizace.
Nainstalit updaty bez této aktualizace.
Pohledat na webu, jestli někdo nemá podobný problém, popř. jeho řešení, potom zkusit znovu tu aktualizaci.[/QUOTE]
ten samý problém měl kamarád, mu stačilo vymazat mezimapět přehrávače, na chvili to pomohlo a potom opět kolaps

[QUOTE]meeee : Je v pořádku disk? Mně tohle WMP dělal, když mi odešel kus disku. Projeď ho v HD Tune testem povrchu, koukni na S.M.A.R.T.[/QUOTE]
Disk by měl být v pořádku, netestoval jsem ho. Před instalací vist byl naplněn daty a všechny byly čtitelné v pořádku, ovšem ten dsik má 6 let, tak ruku do ohně za něj nedám. Jeden a ten samej probém na dvou PC, tak je celkem nepravděpodobné, že by disk byl poškozen.

[QUOTE]kevin00 : Zkoušel jsi přeinstalovat WMP 11 ?[/QUOTE]

Ne nezkoušel jsem ho přeinstalovat, bud bude fungovat, nebo použiju jiny přehrávač
kevin00 (10238)|24.6.2009 06:21
[QUOTE=Zoidik;262447]Ne nezkoušel jsem ho přeinstalovat, bud bude fungovat, nebo použiju jiny přehrávač[/QUOTE]

Tak za to nic nedáš ;) :)
Zoidik (1405)|24.6.2009 08:10
jj to je pravda. JEstli se k tomu dnes dostanu, tak to zkusim a uvidim. Popřípadě odebrat všechny aktualizace jak nastínil fanynek co toudělá s ním udělá
Zoidik (1405)|29.6.2009 06:31
Takže, reinstal kodeků nepomohl a reinstal přehravače taky ne. na více jsem neměl čas, takže jak se k tomu dostanu, nainstaluju jiné přehravače a bude klid