Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Error 1610

Nikolaj91 (25)|25.6.2009 12:39
Zdravím,

prosím vás, měl jsem nainstalovanou hru, kterou jsem dlouho nehrál. Po shruba 2 měsících mi nešla spustit. Vyhazovalo mi to nějaký problém s registrem. Řekl jsem si, že teda hru přeinstaluji. Bohužel chyby házela i odinstalace, tak jsem hru jednoduše smazal (vymazal jsem i zbytky z regstru). A když se ji teď pokouším znova nainstalovat tak mi instalátor vyhazuje chybovou hlášku ve znění "Konfigurační data pro tento produkt jsou poškozena. Obraťte se na pracovníky odborné pomoci." Vůbec nevím co dělat. :cry

Zkoušel jsem tedy jeden způsob co jsem našel zde

Bohužel i tady se zaseknu u 4. kroku, protože se mi nechce vytvořit zmiňovaný crashlog...:confused:

Za radu bych byl velice vděčný
Dojigiri (1629)|25.6.2009 14:27
Mohl bys uvést alespoň název hry a verzi Windows.

Možný, že v registru ještě zůstaly nějaký zbytky. Můžeš zkusit Windows Installer CleanUp a hledat něco s podobným názvem jako má hra a odstranit, nebo lze i ručně v klíčích HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Features\ a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\ vyhledat klíče obsahující informace o dotyčný hře a ty pak vymazat (ale dát pozor, abys nesmazal něco jinýho protože by přestaly fungovat jiný programy).

Případně zkusit přeinstalovat Windows Installer:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=889482fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c&displaylang=cs
http://www.microsoft.com/downloadS/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=5a58b56f-60b6-4412-95b9-54d056d6f9f4
Nikolaj91 (25)|25.6.2009 18:27
Tak bohužel výsledky jsou negativní. Ten CleanUp nic co by se týkalo programu nenašel, do registru jsem se také koukal a také nic. Reinstal Installeru taktéž negativní :-(
Nikolaj91 (25)|27.6.2009 18:46
Tak jsem to nakonec vyřešil až reinstalem OS