Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

obraz OS (paragon)

meti (43)|10.7.2009 09:34
Ahoj. Potřeboval bych si udělat obraz instalace na PC. Narazil jsem na program Paragon. Používáte ho? Jaké s ním máte zkušenosti? Nebo máte jiný tip?
pas!k (3765)|10.7.2009 10:07
Parkrat jsem ho pouzil na rozdeleni disku a vzdy ok .. zkus se podivat po produktech acronis nebo norton ghost .. Hlavne zmineny acronis bych rekl je momentalne spickou co se tyce zalohovaciho software.

Acronis ma kompletne cz podporu

http://www.acronis.cz/

A jeste bych dodal ze na vyzkouseni si muzes jednoduse stahnout trial a otestovat .. obraz disku jde samozrejme delat online za chodu systemu..
fanynek (2048)|10.7.2009 11:36
Tak jest.
V Acronisu jsem za poslední dobu dělal cca deset obrazů diskového oddílu (zálohu), kterou jsem pak obnovoval systém, několik klonů celého HDD, obsahujícího OS a veškerá data, přenesení systému na druhý disk a podobný harakiri a nikdy nebyl jediný problém.
Po těchto operacích to ale chce ale někdy opravit instalačím CD/DVD/flashkou spuštění systému. To je ale otázka několika minut (Opravit tento počítač).
meti (43)|10.7.2009 16:37
díky, určitě vyzkouším
trodas (1753)|11.7.2009 17:43
Ac na Acronis nemohu rici krive slovo (nikdy nepouzivat Partition Magic, pokazili ho) a moc mi pomohl, tak na zalohu Windows oddilu pouzivam Drive Image. Kdyz vse selze tak je na Hiren Boot CDcku, ale za normalniho stavu je jako aplikace v Windows, kde si nastavis co se ma zalohovat a kam a das "zalohovat" a rebootuje ti to Win, udela zalohu, a znovu nastartuje do Windows. To vse bez potreby instalace programu, proste spustis a jedes. VELMI velka spokojenost. Pouzitim zalohovani v "DOS-start" modu Windows je vyresen problem s ruznymi SATA/SCSI disky a drivery (uz jsou nactene, takze k nim DriveImage muzes) a nemel jsem s nim zatim jediny problem a pouzivam ho roky.