Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde mi spustit winflash

FictionN (2)|11.7.2009 14:58
Dobrý den, před nedávnem jsem upravoval bios své grafické karty Asus EAh 4870 512Mb a vše proběhlo bez problému.
Nyní jsem upgradoval desku,ram,CPU a rád bych v biosu své grafiky pozměnil takty (nestabilita v 3D), ale bohužel utilita Winflash mi nejde zpustit a vypisuje mi tuto chybu : Runtime Error
Program : místo uložení programu
This application has requested the Runtime to terminate it in an
unusual way.
Please contact the aplication´s support team for more information.

a pak vyskočí okno program přestal pracovat , ukončit program nebo vyhledat řešení.
Prosím o vaše rady.


Můj OS Vista ultimate 64bit (ale dříve to šlo pustit také)
Deska: MSI 790FX-GD70 AM3
CPU : Phenom II 945
Ram : OCZ Platinum 1600Hz CL7 dual channel 4Gb
VGA : ASUS 4870 512 Mb
trodas (1753)|11.7.2009 17:34
Vistu nemam, ale flashovani pod Vistou je pomerne odvazne, pokud funguje. Nebylo by lepsi proste nebootovat do DOSu a flashovat tam? Vim, ze to zni jako anachronismus, ale vzdy se to silne doporucuje...

No, nejdrive zkus ukoncit vsechno co muzes a az pak zkus znovu ten flasher. Dake ho zkus stahnout znovu, jestli soubor neni poskozen... A kdyz vsechno zklame, tak DOS nebo starsi Windows. Nainstalovat nLajtovany XPcka ci Win2k na stary disk je dilem 20 min na rychlem stroji... A pokud si to ve Viste rici neda, je to take reseni. DOS je ovsem DOS :) Staci zformatovat USB flashku s podporou bootu do DOSu a nabootovat z ni a je to...
kevin00 (10238)|11.7.2009 17:54
Z flashky není ani potřeba dělat bootovací médium a bootovat z ní. Stačí pokud flashku zformátuješ (podmínkou je FAT/FAT32), nakopíruješ na ni nový BIOS, restartuješ počítač a v BIOSu flashneš pomocí M-Flash
mmm.jpg
FictionN (2)|12.7.2009 10:45
Diky za vaše rady první fórum dne aspon nekdo napsal.