Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitory: monitor

Neregistrovaný (0)|21.7.2009 08:50
Jméno tazatele: many

Znění dotazu:
Dobrý den, prosil bych o radu co by mohlo způsobovat toto: PC mi jelo normálně, ale tak po hodině až dvou najednou zčernala obrazovka, objevilo se tam logo monitoru a během malé chvilky (pár sekund)se to opět vátilo zpátky do zobrazení PC. Bohužel to začíná dělat častěji nyní tak každých 30s.Nic nového jsem neinstaloval.Jen aktualizace Pc.

Děkuji

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
PC - monitor
vím, že bych popsat komponenty, ale pokud by někdo věděl nebo měl tušení, tak zatím takto. Wista 32home
johny__g (6387)|21.7.2009 09:00
Nemáš jen uvolněný kabel ke grafice? Zkus ho pořádě připojit, dotáhni oba šroubky. Když s ním budeš hýbat, zkus jestli to nezačne dělat znovu, třeba je nalomený. Mohl by jsi aspoň napsat co máš za monitor a jak je připojený, na to nemusíš být expert aby jsi to přečetl, ne?
xmarek (1676)|21.7.2009 09:10
Nejedná se náhodou o monitor firmy Samsung?
Neregistrovaný (0)|21.7.2009 09:53
Pardon napsat jsem to mohl. je to monitor 22" LG LCD W2234S-BN - 5000:1,5ms,300cd,black
Ale nemyslím si, že by byl uvolněný kabel. To jsem už zkoušel. Teď jsem ho vypnul jak z el tak i zadním hlavním vypínačem udělal scan esetem a zatím drží. Uvidim jak dlouho.
Zoidik (1405)|21.7.2009 10:26
no, může být taky teoreticky nahlodaný zdroj, jestli se do něj dostala špička..... jestli neni starý řešil bych to reklamací
johny__g (6387)|21.7.2009 10:48
Když to bude zase zlobit, zkusil bych jiný monitor a tento naopak u jiného PC. Pak se bude řešit co dál. Ale jestli není problém v monitoru, tak bude v grafice nebo možná i ten zdroj.