Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: domácí disko

Neregistrovaný (0)|25.7.2009 18:33
Jméno tazatele: Ornith

Znění dotazu:
Zdravím. Zajímalo by mne jestli lze připojit k jedné hifi veži s dvěma repro ještě další dva podobného výkonu...?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
hifivěž, reproduktory
johny__g (6387)|25.7.2009 19:24
Řekl bych že záleží na zesilovači.
Jandaskunk (2330)|26.7.2009 01:44
Podle mě záleží, pro kolik repro je na zesilovači konektorů (dvoulinků). U mé hifivěže by 4 repráky jít měli (mám dost starou), záleží na té vaší.
kevin00 (10238)|26.7.2009 09:13
Pokud hifi věž neumožňuje připojení více reproduktorů, lze repro zapojit paralelně k zesilovači, musíte ovšem počítat, že se zvedne jejich impedance a tím může docházet k přebuzení reproduktorové soustavy. Reproduktory s vyšší impedancí lze k zesilovači bez problémů připojit, pokud má reprosoustava impedanci nižší než-li zesilovač je nutno použít přizpůsobovacího transformátoru.
Neregistrovaný (0)|26.7.2009 13:14
Vyložím to takhle: chceme si udělat menší ozvučení garáže (v dostupných podmínkách, tzn aby to vyšlo co nejlevněji). Minulý rok jsme tuhle akci dělali taky měli jsme RCT TV Sony - DVD Panasonic - 2.1 reproset Hercules a ještě hifi věž, přesné údaje ted nevím. Všechno jsme propojili a zvuk dobrý - ne - pro naše účely super, jenže letos nemáme ten Hercules se subwooferem, tak hledáme co nejlepší řešení za málo peněz...takže můžu mít dvě starší hifi věže, ale nevím jestli to půljde, protože jsem lama...předem děkuji za odpovědi.
johny__g (6387)|27.7.2009 15:12
A co od nás čekáš za odpověď, když ani nenapíšeš jakou tu věž máš, jaké repro tam chceš připojit atd.?