Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Nenaběhnutí do windows

Neregistrovaný (0)|9.8.2009 11:06
Jméno tazatele: swanninka

Znění dotazu:
Zdravím, mám takový problém s PC. Mám nový iphone a zapojovala jsem ho do pc klasicky přes usb kabel, po odpojení (odebrání i přes správce) pc ale pořád hlásil, že nový hardware je připojen, vyskakovalo hlášení z lišty a to i po restartování, když již kabel dávno nebyl připojen. Ve správci úloh nebyla žádná aplikace spuštěná, ale paměť pracovala na 80-90% neustále, tím pádem se s počítačem nedalo nic moc dělat, nebo pracoval velice pomalu. Počítač jsem poté vypnula, vytahla ze zdi a dnes spustila a objeví se pouze Hlášení o nesprávném vypnutí a nabídka možností (Spuštění do nouze, klasickým způsobem, atd...), po vybrání jakékoliv nabízené možnosti však pc nikdy nenaběhne do windows, jen vyskočí černý obraz, někdy s blikajícím podtržítkem, někdy naprosto černá.
Netuším jestli závada s kabelem a tímto souvísí. Moc tomu nerozumím, proto vás prosím o radu, nevíte někdo, co by s tím tak mohlo být a jak to vyřešit??

Díky, swanninka

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
ICEBOSS (3435)|9.8.2009 11:34
a je ten kabel uz odpojeny?
EditorPO (2819)|9.8.2009 13:00
Skus vo vybere moznosti vybrat "posledna funkcna konfiguracia", teraz si nespomeniem presne ako je to napisane.
Richmond (8084)|9.8.2009 13:13
Ja bych pro jistotu odinstaloval i iTunes (vcetne Apple updatu, Bonjour atd.), pak bych zkusil jak pc jede. Pokud nebude zabrzdeny tak bych mozna nainstaloval aktualni verzi iTunes, nicmene bych se snazil jej nepouzivat ;)