Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s drivery-TV karta PlayTvPro (PixelView)

Lukix22 (3)|1.9.2009 13:27
Ahoj všem,
od kamaráda jsem získal TV kartu s označením PV-BT878P+FM.RC ovšem bez ovladačů. Mám OS XP a drivery vyhledal sám ovšem při instalaci video i audio adaptéru se vyskytla chyba a zařízení nepracuje správně (vlastně nefunguje vůbec). Prosil bych někoho kdo tuto kartu má, či vlastnil o uploudnutí ovladačů. Nebo ví li někdo kde se dají najít ovladače přímo pro tuto kartu byl bych moc rád za link.
StD (1963)|1.9.2009 13:38
[quote=Lukix22;288161]Ahoj všem,
od kamaráda jsem získal TV kartu s označením PV-BT878P+FM.RC ovšem bez ovladačů. Mám OS XP a drivery vyhledal sám ovšem při instalaci video i audio adaptéru se vyskytla chyba a zařízení nepracuje správně (vlastně nefunguje vůbec). Prosil bych někoho kdo tuto kartu má, či vlastnil o uploudnutí ovladačů. Nebo ví li někdo kde se dají najít ovladače přímo pro tuto kartu byl bych moc rád za link.[/quote]

To je stará PixelView s čipem Brooktree BT878. Drivery jsou mimo jiné tady (ale proštuduj si tu diskusi)
http://www.driverfiles.net/Video-Adapters/PixelVision/pixelview-pv-bt878p+w/FM/download/page,sh,16918,780,5,.html

Jinak na TVFreaku by ti v sekci TVkarty řekli více.

Edit: Na Driverguide jsem našel versi 10B (asi nejmladší) - má 3,2 MB:
Models

PV-BT878P+ rev. 10B
BtXBar, WDM Crossbar
BtCap, WDM Video Capture
BtTuner, WDM TV Tuner

Versions
5.0.3128.5 (2000-05-03)

Manufacturers
Prolink (Modems & Scanners)
TelSignal Co., Ltd.

Supported Operating Systems
Windows 2000, Windows XP
Uploader Notes
PixelView PlayTV Pro
PV-BT878P+ rev. 10B Capture driver and application for Windows XP/2000

Máš SZ!
StD (1963)|4.9.2009 07:59
@Lukix22: ...aspoň by jsi mohl dát vědět, jestli to zabralo... :turtle