Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc s MediaCenter ve W7 RTM

Leon1464 (118)|9.9.2009 18:08
Zdravím nevíte někdo jak pomocí media center otevřít .flv soubory? Nejdříve jsem nainstaloval K-lite codec pack který jsem používal i v XP, nyní mám kodeky od Shark007 pro Windows 7. FLV fungují v media playeru i v MPC. V media centru se mi objeví Video nelze přehrát soubor nebyl v aplikaci media center nalezen. Taky se mi zdá že z nějakého podivného důvodu je zvuk z avi souború v media centru tišší než z ostatních přehrávačů.

Taky jsem se chtěl zeptat, pokud chci v Media centru titulky musím použít VobSUB, nebo je nějaké jiné řešení. Dík.

/edit Zjistil jsem že Windows Media Player umísťuje .flv souvbory do kategorie ostatní média. Vzhledem k tomu že Media center využívá knihovnu mediaplayeru tak si myslím že problém bude tam. Jen se mi nepodařilo přijít na to jak donutit media player vkládat .flv do složky video. Tipoval bych to na nějakou úpravu registru :(
Leon1464 (118)|26.9.2009 16:44
Nakonec všechny problémy vyřešila nová verze kodeků Shark007 a x64 komponent. MC teď umí FLV, titulky přes VobSUB a u MKV taky svítá na lepší časy. ;)

Nicméně jedna věc mě pořád trápí a to že všechny filmy jak ve windows media playeru tak v MediaCenter mají hlasitost cca 30% z toho co mp3 skladby.