Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Myš a klávesnice

Neregistrovaný (0)|21.9.2009 23:06
Jméno tazatele: Nova

Znění dotazu:
Prosím,jak moc jsou dobré myš Razer Lachesis a klávesnice Razer Lycosa USB CZ,když bych měla za obojí dát zhruba 3.600k.Jakou mají při intensivním hraní odolnost a hlavně jak asi dlouho vydrží?A co ta myš,je z praxe lepší bílé nebo modré podsvícení,myslím,aby nebilo moc do očí.Dík za poskytnutí zkušeností.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
petr.svec (320)|22.9.2009 06:47
klávesnice neznám... ale můžu říct jedno

podsvícení není z hlediska dlouhodobé práce dobrou volbou... od toho snad existuje přisvícení za monitor atd. věř mi , že když ti něco bude zářit do očí před monitorem, budou tě (v absolutní tmě) oči pálit... a ve dne zase nepotřebuješ podsvícení, ne?
johny__g (6387)|22.9.2009 08:03
Zkušenosti uživatelů si můžeš přečíst třeba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Nějaká recenze tu. Ohledně podsvícení a práce večer - pracovat u PC v totální tmě je nesmysl, vždy je potřeba mít okolí trochu osvětlené. A stažený jas na monitoru, na tohle hodně lidí zapomíná.
Ihales (207)|22.9.2009 15:24
lachesis mam nejakej ten tejden a nemuzu si ztezovat ale je pravda ze do ruky asi nesedne kazdemu takze urcite vyzkouset. Co se tyce podsviceni tak asi nebudes mit na vyber modra je vyprodana a dalsi dodani v nedohlednu, navic asi jediny co z toho uvidis u prace svitit bude kolecko, logo mas pod dlani takze na nic. Ja mam treba oboje vyple protoze se na to fakt nedivam, ale mam malou lampicku nad klavesnici, abych mel alespon nejake svetlo. Pocitej take s tim, ze k mysce by sis mel poridit alespon trochu kvalitni podlozku.

PS: pri registraci mysky jsem dostal slevu tusim 5$ na dalsi produkty razeru, takze se mozna zamysli odkud to budes objednavat jestli se ti treba nevyplati neco z lokalniho shopu a neco primo od razeru, ale fakt nevim jestli se to vyplati ohledne postovneho atd.
kanabis (254)|22.9.2009 16:50
myš mám razer DeathAdder s podložkou Razer eXactMat a je to výborná kombinace. Myš výborná jen jsem měl jeden čas s tim že myš asi dělala sama dvokliky. Poslední dobou to nepozoruju.

Klávesnici mám českou Lycosu z alfy a je vyborná. Podsvícení je dostatečné sic není u českých znaků dokonalé. Povrch kláves je stejný jako u myše-prsty nekloužou ani se nepotí. Leskle plasty na klavesce a myšce jsou trochu nachylnějši na zašpinění ale stačí to přejet hardem a je to.