Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

broblem pls help

rox (10)|25.9.2009 02:34
Mam ati 3850 mam ji v crosfire stou samou ale potiz je to ze mi prestal jit na hlavni vetrak nevim co stim stalo se mi to potom co jsem si dal na cpu novej ventilator od coolermaster V8micku a nemuzu tak moc pouzivat muj pc jen na chvilku nez zase vychladne protoze po 10 minutach uz mam teplotu na 75C.nevite nekdo co by stim mohlo byt?predem dekuju!
elpsycho (1602)|25.9.2009 02:58
Ventilátor CPU nemá s grafikou nic společného. Buď odešel větrák na kartě, případně jeho napájecí konektor, nebo se ti podařilo ho z konektoru odpojit.
rox (10)|25.9.2009 04:00
tak vtom to neni skousel jsem to nekolikrat odpojit a znova pripojit dokonce jsem skousel ty karty i ruzne prehazovat ale ventilator nejde jen v hlavnim slotu.rikam si jestli by nemohl byt nejaky problem ve slotu.a nebo mozna koupit lepsi zdoj ale to jsem zase vyskousel tak ze jsem odpojit vsechny hdd a dvd mechaniku a nazaver jsem ktomu jeste pridal tu druhou grafarnu ale stejne se vetylator nerozebehl.takze nevim kde presne je kamen urazu zakladni desku mam teprve par mesicu takze se mi nechce verit ze by odesel slot.
elpsycho (1602)|25.9.2009 10:46
Pro pořádek - chovají se obě grafiky stejně ve stejných slotech? Jestli v jednom slotu fungují obě a v druhém ani jedna tak je deska hlavní podezřelá. Zdroj to taky těžko může ovlivnit - když se grafika jen přendá jinam, nároky na zdroj se nezmění. Jen je mi divné že v tom druhém slotu grafika vůbec pracuje a jen větrák nejede.
rox (10)|25.9.2009 11:45
jj obe grafarny jsem ruzne prohazoval bohuzel problem mi porad zustava jen u toho jednoho slotu :( ale myslim si ze by to mohlo byt i zdorjem mam v pc 3x hdd 8gb ram 2x grafarna 3850 a tri mensi vetraky ve skrini a zdroj je bohuzel jen 430W.
johny__g (6387)|25.9.2009 11:59
A když větrák zapojíš třeba na molex, vše funguje normálně? Crossfire, hry, výkon odpovídá dvěma kartám? Zdroj je jaké značky a jak je starý?
rox (10)|25.9.2009 14:42
tak zdroj je znacky antec.tak ale zjistil jsem ze to zdoj neni tet jsem to pripojil ja 650W zdroj a porad to bylo stejny,diky tomu jsem nasel manula k moji zakladni desce kde jsem se docetl jak udelam restart biosu tak jsem tak ucinil nachvilku jsem si myslel ze je vse ok ale to jsem tam mel jen jednu kartu takze jsem tam dal hned i tu druhou a zjistil jsem ze ta hlavni je uz ok ale tet prozmenu zase nejde ta druha, tak jsem udelal test v 3D marku a mel jsem stejne hodnoceni jako pred tim nez se objevila zavada tak nevim mno.jiank nevim jak to myslis to zapojeni toho vetraku pls vysvetli