Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista nestartuje

Deexer (365)|2.10.2009 17:33
Cus mam mensi problem.....

Pocitac byl v klidu 2mesice (odebrana grafika=reklamace) a byl odpojedn od site.

Po vymene graficke..... karty PC nastartuje vse OK. Po prvnim spusetni se windows vubec nenacita - jen se zobrazi listicka bez nacitani. Po restartu PC nabootuje normalne respektive windows uz nabehne. (toto musim provadet pokazdy kdyz bud PC vypnu nebo restartuju)

Vubec nevim co to je predtim bylo vsechno v poradku.

Jedna se o sestavu.

AMD PHENOM x3
RAM 2x2GB Kingston
nVidia GeForce GTX 260OC 896Mb
Corsair 450HX (450w)
Windows Vista Ultimate 64bit

Nevim vubec jak toto opravit, a preinstalace OS se mi opravdu zatim moc nechce.
trodas (1753)|3.10.2009 22:47
Pokud pocitac "lepe startuje" (nebo vubec startuje) po zahrati, kdyz je teply a uz jeden pokus nezvladnul, tak to nejcasteji byvaji vadne kondiky... Na to, ze je to pomerne moderni HW je to nesmirne prekvapive, ale ne ojedinele.
A tezko rici, jestli ve zdroji nebo na desce - jaka deska to vlastne je? Neni ten zdroj docela slaby na tu sestavu?
Deexer (365)|4.10.2009 20:41
[quote=trodas;299049]Pokud pocitac "lepe startuje" (nebo vubec startuje) po zahrati, kdyz je teply a uz jeden pokus nezvladnul, tak to nejcasteji byvaji vadne kondiky... Na to, ze je to pomerne moderni HW je to nesmirne prekvapive, ale ne ojedinele.
A tezko rici, jestli ve zdroji nebo na desce - jaka deska to vlastne je? Neni ten zdroj docela slaby na tu sestavu?[/quote]

urcite neeeee sestavu jsem samorejme tostoval vsim na zatez co je zname.....

ALE

Dnes jsem prisel na fakt zajimavou vec mozna vam to pomuze lokalizovat problem ja to teda uprime a totalne nechapu.

1)Pripojil jsem FLASHku k pc atd... pote jsem nejak potrebova restartovat PC a FLASH jsem zapomel vyndat.
2) OS najednou nabehnul uplne normalne a jeste takovou rychlosti ze jsem to ani nestihnul jen to probliklo.
3) Nejdriv jsem si myslel je to nahoda tak jsem to zkusil 3x restrtovat s pripojenou flash (dokonce i vypnul jsem PC) PC najelo normalne.
4) Pak jsem vytahnul z PC FLASHku a po restartovani zas ten samej problem cekam na nabihaci listu 5min nez zacne nacitat.


Opravdu ty pocitace nikdy nechapu..... podle me je neco spatne v bosu nebo nevim pritom nikdo v biosu nic nedelal (nekde je v necem BUG)
trodas (1753)|4.10.2009 23:09
Asi si Vista "zvykla" na flashku a odtedka ji vyzaduje? To se fakt neda pochopit, ale u Visty je mozny fakt vse... Nenacital jsi z te flashky neco? Co vymazat vsechny temp soubory a historie oteviranych souboru, aby treba nahodou... se tam neco nemohlo "provazat"?
Deexer (365)|5.10.2009 14:16
[quote=trodas;299347]Asi si Vista "zvykla" na flashku a odtedka ji vyzaduje? To se fakt neda pochopit, ale u Visty je mozny fakt vse... Nenacital jsi z te flashky neco? Co vymazat vsechny temp soubory a historie oteviranych souboru, aby treba nahodou... se tam neco nemohlo "provazat"?[/quote]

vubec netusim flash je prazdna :D nechapu proste..... a jako pri instalaci atd. jsem taky flash nepouzival... nevim
Deexer (365)|5.10.2009 18:20
+ Dlasi dodatek

Dnes jsem jeste zkusil preinstalovat OS...

a stejne nic...

Ted uz dokonce je cerny monitor a pak teprve zacne bootovat OS

Nevim ale jakekli nastaveni OS to asi nebude bud v BIOSU ale stim jsem nic nedelal

Nebo me taky napada jetsli to nechtelo nejaky ovladace na sata disk seagate

Jinak me nic nenapda jak to opravit.... :angry2: