Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem pri instalacii XP

palo88 (78)|10.10.2009 20:23
Cawte vseci mam taky problem ze neviem naistalovat XP dovtedy kym nedam ako primarnu Grafiku inu ako 4870X2!!!!
takze ked som kupil 4870X2 tak som uz mal nainstalovane XP aj Win 7 odinstloval som stare nvidia ovladace a dal som nove od ati vsetko fakcilo ako ma, no iba do vtedy ako som robil pokusi z XP a nasledne na to som musel davat nove XP ( z instalaciou XP nemam problem ).
Instalacia prebehla v poriadku ako ma ale problem nastal pri prvom spusteni restart a toto sa opakovalo aj po 2 naslednych novych instalaciach (nie reinstaloch ) tak som tak len na skusku vybral 4870X2 a dal som tam 8800GTS a instalacia a prve spustenie prebehlo v poriadku tak po naistalovani som dal spet 4870X2 nahadzal vsetky ovladace aj na dosku atd. a problem nastal ked som nastavoval rozlisenie vtedy som zistil ze mi nevie najst ovladace na moj monitor HP 21" (viem ze maly na taku grafu ale uz sa pracuje na nove LCD ) takze tym padom mi dovoli dat aj 200Hz a pri rozliseni 1024*1280 uz je vsetko velmi male ..
Daval som novu instalaciu aj na Win 7 a vsetko prebehlo v poriadku aj monitor ide v pohode
dalej zvysok zostavy :
Intel quad 9550
msi P45 platinum
4 GB ram
zdroj thermaltake 550W a booster 300W s ktoreho napajam jednu vetvu grafiky obe neutiahol
disk 640GB samsung
Vie mi niekto poradit co to moze robit ?????????
Polesovak (17)|19.11.2009 12:10
Zkus format hdd reinstal nepomuze muzou tam byt ulozene ovladace pak bych doporucil stahnout na kartu ovladace primo od ati ze stránek