Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitory: full hd rozliseni z d-sub vystupu

Neregistrovaný (0)|17.10.2009 12:06
Jméno tazatele: athmoss

Znění dotazu:
Dobry den,
uvazujem o nakupe 22" LCD monitoru k mojmu notebooku, ktory ma len analogovy d-sub vystup. Je mozne ziskat z takehoto vystupu kvalitny obraz na HD monitore? Alebo sa mam uspokojit s mensim rozlisenim? Jedna sa o notebook HP 6510b s intel gma 950 (integrovana grafika).

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Belbas (362)|17.10.2009 12:32
Já mám kartu Nvidia GF FX 5200 a koupil jsem si 23" Full HD monitor, protože muj počítač neutáhne zároveň Full HD a DVI jedu tedy na D-Sub s Full HD takže to jde, s tvoji grafickou kartou nevim, můj názor je že to půjde protože ta moje je taky pěkná vykopávka a jede to dobře.
xmarek (1676)|17.10.2009 12:47
[quote=Neregistrovaný;303587] Jméno tazatele: athmoss

Znění dotazu:
Dobry den,
uvazujem o nakupe 22" LCD monitoru k mojmu notebooku, ktory ma len analogovy d-sub vystup. Je mozne ziskat z takehoto vystupu kvalitny obraz na HD monitore? Alebo sa mam uspokojit s mensim rozlisenim? Jedna sa o notebook HP 6510b s intel gma 950 (integrovana grafika).

HW a SW počítače jehož se dotaz týká: [/quote]Momentálně mám přes D-SUB připojený notebook (Compaq 6715b) k HP LP2475w (můj počítač je v opravě. :cry) a žádné extra problémy nemám (a to má display rozlišení 1920*1200). Písmo je krasně čitelné, žádné extra rozmazávání ani duchy se nekonají.