Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

WiFI síť s NanoStation

wOJi (51)|30.10.2009 08:22
Dobrý den

mohl by mi někdo poradit?

Pořídil jsem si 2x zařízení NanoStation Loco2 s úmyslem udělat si síť mezi dvěma domy.
Připletl se nám k tomu ale ještě známy a chce být také v naší síťi, kde budeme sdílet Internet, popř. občas nějakou hru po síťi.

Mám zakoupit ještě jedno zařízení NanoStation, nebo bude stačit obyčejný wifi klient?
Ty zařízení mezi sebou fungují myslím v módu BRIDGE..tzn. komunikují mezi sebou a připojení třetího zařízení není možné...anebo se pletu??
Možná by šlo zapojit nanoStation jako AP ( má možnost připojení ext. antény) ale moc se v tom nevyznám.

Prosím, kdo se v tom trochu vyzná, poraďte!! :) Popř. jestli má někdo s těmito zařízeními zkušenost, podělte se.

přikládám i obrázek... 3 domy, vzdálenost mezi nimi približně 20m mezi 1 a 2 , mezi 2 a 3 přibližne 60-70m....mezi 1 a 3 není přímá vidítelnost....je malinko zapuštěný více v ulici...



DÍKY!!! ....
nacrt.JPG
psychocowboy (11)|5.11.2009 12:35
kdyz nanostation na bode 2 nastavis jako AP, tak se k nemu pripojis cimkoliv, jakymkoliv klientem...
MartyMcFly (222)|5.11.2009 13:51
Zdravím,
Přesně tak na b.2 bude NanoStation pracovat jako AP (Access Point) a ostatní dva budou pracovat v módu klient. Tedy neměl by to být žádný problém.

Howk.