Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Průhledná lišta start při maximalizaci ...

Kuře64 (19)|23.11.2009 17:53
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli se dá ve Win 7 nastavit, aby se mi při maximalizaci okna nezobrazovala průhledná lišta start a průhledné záhlaví okna. Chtěl bych abych se mi lišta start a záhlaví při maximalizaci okna zobrazilo černé nebo barvou vybraného okna jako je tomu u Vist. Dále bych se chtěl pak zeptat jestli by se nedalo nějak nastavit do lišty start snadné spouštění, jsem na to zvyklí od 95tek až k Vistám a tady bych to chtěl taky.
Díky za odpověď.

PS: Nemyslím tím celkovou průhlednost oken, ale jen průhlednost při maximalizaci.

Prosím odpovězte kdyby byl problém velmi rád vysvětlím můj dotaz. Předem Děkuji.
kevin00 (10238)|23.11.2009 21:56
Přizpůsobení lišty start a oken: na ploše pravé myšítko ? Přizpůsobit ? Barva oken
Quick Launch Bar ve Win7
Kuře64 (19)|28.11.2009 12:34
Děkuji moc za "Quick Launch Bar ve Win7" našel jsem to a funguje mi to, ale když restartuji PC nebo ho vypnu a zapnu, tak se mi panel vypnu a pak ho musím znovu zapnout - docela otrava, nevíš jak to udělat aby to fungoval furt. Průhlednost lišty umím nastavit, ale problém je s tím, že když maximalizuji okno, tak se mi neudělá neprůhledná lišta start a záhlaví okna - jako u Visty a hrozně mě to rozptyluje.
kevin00 (10238)|28.11.2009 12:44
Musíš nechat povolenu možnost zobrazovat Skryté soubory stále zapnutou. Poté Ti Quick Launch Bar nebude mizet.
Kuře64 (19)|28.11.2009 13:25
I když mám povolené skryté soubory tak mi lišta mizí ... a při každém zapnutí WIN jí musím nastavit znova.