Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pripojene 2 LCD

Prochy_ (131)|1.12.2009 20:32
Zdravim,

nevedel jsem kam toto tema zaradit, tak se predem omlouvam za spatny zarazani ;)

mel bych takovej problemek. Pripojil sem k pc druhej 22" monitor, jako vsechno funguje paradne, dokonce i lip jak na vistach, nebo na starsich ovladacih. Defaultni monitor mam rozsirenej o ten druhej, takze rozsirena plocha. Prechod z jednoho na druhej funguje bez problemu ve win. Ale samozrejme, kdyz mam na default lcd hru ve fullscreenu, tak prechod na druhy monotor nejde. A prave by me zajimalo, zda to jde. Nejakym nastavenim ovladacu, utilitky bo cehokoliv jinyho. Idealni reseni by bylo zmacnout nejakou klavesovou zkratku a prejit s kurzorem na druhej monitor a opacne. Aby mi hra zustala ve fullscreenu, ale pritom sem mohl neco delat na druhy plose.

Mam ati 4670 (default na dvi,druhej pre hdmi) a catalysty 9.11


ma nedko nejakej napad?
Richmond (8084)|1.12.2009 20:39
Tohle je pomerne nerealizovatelne, vetsina her bud vypne druhej monitor, nebo na nej prave nejde "najet" :thumbdown
Prochy_ (131)|1.12.2009 20:44
no prave, ze z notebooku jsem zvyklej ze mi to druhej monitor vyplo, ale prave ted mi to ten druhej nevypne a v klidku mi na nem cokoliv vali, mam tam vetsinou pustenou tv ve fullscreenu, tak sem si rikal, jestli to treba nejak nejde ;)