Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s PC.Prosím o pomoc.

Salvator123 (2)|8.12.2009 15:19
Dobrý den mám problém se zamrznutím PC* (rozostření obrazu na větší pixely ktere mají snad jen 8bit hloubku a zaseknutí zvuku po sléze se vypne monitor potom jeste PC chvili bezi a sam se restartuje) *pří hraní některých her nebo používaní Cadů.

CPU: Intel Core 2 Duo e6600 2,4 (dříve přetaktováno na 3,6 s napětím 1,55)
MB:Gigabyte p965-ds4 rev.3.3
GPU:Gigabyte gtx 260(216 sp)
RAM:Kingston 800Mhz
Zdroj:Corsair vx450w
Systém: Windows Vista Ultimate 32bit (asi 6 měsíců nainstalovaný)

Zkoušel jsem už upgradovat bios na MB, nový ovladače na grafickou kartu, taky jsem změnil frekvenci procesoru na puvodni 2400mhz. Co je mi divný že mi to zamrzání dělá jen u některých her COD 5, DIRT 2 ale třeba u Crysis mi to nedělá.

Mám takový dojem že to je grafikou proto jsem to dal do grafikých karet.
johny__g (6387)|8.12.2009 15:43
Teploty GPU v zátěži? Není zasviněný chladič na grafice?
dzandra (1368)|8.12.2009 18:13
MOžná to je krapet OT ale ty hry, které ti vytuhávají jsou orig nebo "vypůjčené"
jacobsen (102)|9.12.2009 13:53
osobne si myslim ze vypujcene ci nevypujcene hry by na to nemely mit vliv, ale neco podobneho se mi delo cca pred 4 roky, kdy jsem si nechal jeste pocitac sestavit u zname firmy, v te dobe az nadstandartni vybava a to byl ten kamen urazu, 3x menena (upalena) grafika nez vse behalo tak jak melo, mel jsem tam tenkrat cidlo teploty na grafice vyvedene do skrine s alarmem pri prehrati, a vzdy to zacalo v zatezi (pouze v nekterych hrach ne ve vsech) rvat a pipalo to a pipalo, zacalo to pipanim, pak se rozsipaval obraz, sem tam pruhy prez obraz, sem tam rozostreni, dale sek zvuku, sek hry, pozdeji se vypnul pocitac, tipuju ten samy problem, teploty GPU urcite prozradi vic, jen pripominam ze cim dal jsem to tahal tak tim vic se karta zasekavala i v nizsich teplotach, az doslo k sekani i pri bootovani
Salvator123 (2)|9.12.2009 15:20
Ou tak to jsi mi neudělal radost Jacobsene. Co jsem zjistil, že ve Windows 7 mi to zřejmě nedělá což bych byl štastný ale taky spíš vsázim na poruchu v hardware.