Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Dirt2

Neregistrovaný (0)|10.12.2009 09:46
Jméno tazatele: Honza

Znění dotazu:
Zdravím,mohl by mi prosím někdo,kdo hraje hru Colin McRae Dirt2 říct,jestli se dá hra v singleplaeru ukládat po ujetí každého závodu?A když ano,tak kde to je a jak to funguje.Já jsem se domníval že je to třeba jako ve Flatout2 a hra se ukládá automaticky,ale když jsem hru pustil znova,uložené to nebylo a vzhledem k tomu,že jsem dost na štíru z angličtinou,nevím kde ukládání hledat.Dík za pomoc.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
jrx (1880)|10.12.2009 13:27
Hra ukládá automaticky, stačí zapnout v options -> profile -> edit profile "enable autosaving" (když je zapnut, je zobrazeno disable).


edit. samozřejmě je potřeba založit Live účet ;)
Neregistrovaný (0)|10.12.2009 21:37
[quote=Jiri@tncm;325541]Hra ukládá automaticky, stačí zapnout v options -> profile -> edit profile "enable autosaving" (když je zapnut, je zobrazeno disable).


edit. samozřejmě je potřeba založit Live účet ;)[/quote]

Ahoj,tak se mi nějak nedaří nastavit to ukládání,nejspíš dělám něco špatně hned na začátku po spuštění hry.Účet na Windows Live mám,u Steamu je aktivovaná,jinak ji normálně hraju.Jsem pěkná lama,já vím,ale kdybys to nastavení mohl prosím tě popsat od prvního spuštění.Ono když otevřu edit profile,není volba aktivní a je tam enable,takže fakt nevím co stím.Ještě jednou dík za pomoc.Honza
jrx (1880)|10.12.2009 21:41
Jaj. :cool: Spustím dirt. Napíše mi to, že nejsem přihlášený na Live účet a že pokud se nepřihlásím, nebudu moct ukládat. Dám ano (jako že přihlásit) a teď je na výběr ze dvou možností:

1. udělat online Live účet se zadáním cd-keye a aktivovat tak plný účet.
2. udělat Local profile bez možnosti hrát multiplayer. (vytváří se tak, že při "create new profile" se dole v podmínkách, nebo co to je, klikne na modrý odkaz "local profile")

Hotovo, šmitec ;)