Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejobjektivnější český hw web

hl.hl (1387)|12.12.2009 19:15
Na základě jiné diskuze vyhlašuji anketu - jaký český hw web považujete dnes za nejobjektivnější?

Edit: Kdyz nekdo zvolite volbu JINY, tak napiste do diskuze jaky, ale jen pokud uz tam neni uvedeny
optim (391)|13.12.2009 12:05
Zvolil jsem jiny, ale myslim tim zadny.

Muj nazor na problematiku uz jsem napsal jinde.
cool.user (2822)|21.12.2009 11:10
Hlasoval jsem pro exhw. Myslim si ze vsechny magaziny krom ddw, pct a shw jsou relativne objektivni, ale exhw dostalo hlas protoze ma asi nekvalitnejsi objektivni recenze. DD na me pusobi jasne ati-fan dojmem a pct zase nvidia-fan dojmem. U shw se pak objektivnost tezko hodnoti kdyz poradny recenze temer nevychazi.
MadMotorMouse (6)|22.12.2009 01:21
"Nejobjektivnější" český IT web je bezesporu DDsink. :D:D:D
Ivo Mašek (507)|23.12.2009 10:48
Také si myslím, že nejobjektivnější web neexistuje. On ani vlastně nemůže, a tím ovšem nemyslím, že by to měl být úmysl. Jde o to, že různé recenze by musel dělat nezaujatý jedinec. Takový by ovšem toho moc nevěděl a tudíž by nemohl dělat recenze. Apolitický člověk prostě neexistuje, i kdyby si stokrát namlouval, že ano.
Např. já bych nepoužil jiný motherboard, než GigaByte., asi bych nepoužil jiný tv tuner, než Leadtek, .... atd., atd. Neptejte se mě proč - to by bylo dlouhé povídání. A ačkoli nejsem fanatik určitých značek (tedy nervu se za ně, ať to stojí, co to stojí), přesto se nemohu pokládat za nezaujatého.
A ještě k těm recenzím. Já osobně bych si nedovolil někoho vyzdvihnout, či zkritizovat. Každý, kdo recenze dělá, tomu musí věnovat čas, lecos prakticky vyzkoušet, změřit, neustále něco zapisovat, atd., atd. A pak tomu udělat osnovu, zpracovat do stravitelné podoby, aby tomu rozuměl i neodborník, ............ a bohužel, většinou se připravit na mnohdy zdrcující kritiku a spoustu otázek.
Už z toho důvodu nehodlám nějaký web vyzdvihovat.

No, a když už jsem se sem po dlouhé době opět podíval, tak vám tu popřeji veselé vánoce, bohatého Ježíška a vše nejlepší do celého nového roku 2010 :)