Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

D-Link Model DIR-100

tabaco (15)|17.12.2009 17:02
Dobrý den,mám problém s D-Link DIR-100,mám přes něj zapnutý satelit,PS3 a samozřejmě i PC ale bohužel přestal fungovat,kontrolka,že je zapnutý svítí a ostatní jen slabě problíkavají.
Měl jsem tu servisáka na net akorát vyměnil zdroj na anténě,zapojili jsme to přes router a bohužel,bez odezvy,zapojili jsme to přímo do PC a net se rozběhl,poradil mi,že by se mělo dát nahrát do routeru nový software ale nevěděl jak,proto se obracím zde na vás,jakým způsobem se dá nahrát,jaký je postup.Tady odsud:http://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-100/Firmware/
se dá stáhnout ale opravdu si nevím rady,jak to do routeru dostat.
Možná bude chyba někde jinde ale chtěl jsem první vyskoušet tento postup,než ho dám k opravě.
Předem vám moc děkuji.
EditorPO (2819)|17.12.2009 18:43
Tu mas manual (ak ho nemas doma v papierovej forme).
Na strane 37 je popis preflashovania noveho firmware. Podla toho navodu zistis verziu svojho aktualneho firmware.
Na tejto stranke mas najnovsi firmware (najnovsia je verzia 1.12). Stiahnes si subor na disk a postupom podla manualu ho nahras do routeru.
tabaco (15)|17.12.2009 19:34
[quote=EditorPO;328039]Tu mas manual (ak ho nemas doma v papierovej forme).
Na strane 37 je popis preflashovania noveho firmware. Podla toho navodu zistis verziu svojho aktualneho firmware.
Na tejto stranke mas najnovsi firmware (najnovsia je verzia 1.12). Stiahnes si subor na disk a postupom podla manualu ho nahras do routeru.[/quote]

Mockrát děkuji,zítra to vyzkouším a dám vědět,jak jsem dopad.