Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Flash disk-smazán??

Neregistrovaný (0)|30.12.2009 20:33
Jméno tazatele: Ondřej

Znění dotazu:
Dobrý den,
kopíroval sem na Flash disk(Corsair flash voyager 16GB) data z notebooku,protože se zrovna v tom momentě vybila baterie "uspal se", po připojeni do sítě se kopirování obnovilo.
Poté sem ony data chtěl kopirovat na PC, některá data byla poškozena a nešla kopirovat ani smazat a tak sem flashku vypojil a zapojil ji do notebooku (OS Vista), kde se mi nabidla možnost opravy poškozených souborů a dalé možnost obnovy ztracených sektoru. Dal sem nejdřív pouze 1.možnost, poté i 2. Po nějaké době již šlo flashku rozbalit (do této doby to nešlo, psalo že je poškozena a místo klasického názvu "Vyměnitelný disk" měla název složený z ruznych písmen a klikiháků) , OVŠEM flashka v tuto chvíli neobsahuje žádné soubory-prázdno!!Jedinou naději vidím v tom že v "Nastavení" je pořád ještě infoirmace o zaplněném místě, konkrétně o 14GB využitého místa.

PROSÍM O RADU!

Doufám že takhle naráz nepřijdu o vše co jsem na flashce měl!

Děkuji,
Ondřej Š.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Corsair flash voyager 16GB
OS Vista Home
George eLzyx (85)|31.12.2009 13:22
snad nedopadneš jako můj kolega, který mi půjčil stejnou flashku. Po nahrání data přenosu na jiné PC se flashka začala tvářit jako prázdná s velikostí svazku 0kB. Jediné, co pomohlo ... projít se do alzy reklamovat ten zmetek. Data v háji
hl.hl (1387)|31.12.2009 13:33
Ja jsem jednou zachranil vsechna data pomoci Restoration 3.2.14 - spravne je to 3.2.13 ale nekde to maji blbe jako .14
Akorat musis zachranena data nasmerovat na jiny disk nez je ten flashdisk, jinak si nenavratne prepises ty data na disku.
Logout (4018)|31.12.2009 13:48
Mě kdysi zafungoval PC inspector file recovery.