Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: zobrazení ms office

Neregistrovaný (0)|5.1.2010 17:07
Jméno tazatele: Neregistrovaný

Znění dotazu:
Dobrý den,
používám open office který mi stačí na to co potřebuji. Jenže občas mi někdo pošlo dokument z ms officu který mám vytisknout nebo se na něj potřebuji podívat. Jak toto řešit?

Existuje nějaký free prohlížeč který mi jej dovolí bez chyb zobrazit a i vytisknout? Myslím že jsem viděl něco takového přímo od microsoftu, ale nejsem si jistý.
Popřípadě bych poprosil přímo odkaz kde to stáhnu. Ale nejlépe přímo odkaz na důvěryhodný zdroj abych si zároveň s tím nestáhl do pc nějaký malware (takže pokud je to od microsoftu tak přímo z jejich stránek a né ze stahuj a podobných serverů.)
(ono samozřejmě bych si to mohl někde najít, ale já se v těch microsoftích stránkách nevyznám, on jich má nějak víc a já nevím jaké...)

Jaké teda jsou možnosti? Jedná se o dokumenty z wordu a excelu...

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Neregistrovaný (0)|5.1.2010 18:28
A tímto je možné otevírat jak verze z 2003 tak i z 2007?
Je fakt jisté že se mi v tom ten dokument otevře bez problému a jak má být?
astec (1823)|5.1.2010 18:36
[quote=Neregistrovaný;334427]A tímto je možné otevírat jak verze z 2003 tak i z 2007?
Je fakt jisté že se mi v tom ten dokument otevře bez problému a jak má být?[/quote]

To si snad delas prdel. Nechceš ještě utřít nos nebo zadek????? Kurňa když už nejsi schopen použít vyhledávač, tak se aspoň nauč číst!!!!!!!!
Nebo jsi tak línej, že dělá problém přečíst pár písmenek???
johny__g (6387)|5.1.2010 18:37
[quote=Neregistrovaný;334427]A tímto je možné otevírat jak verze z 2003 tak i z 2007?
Je fakt jisté že se mi v tom ten dokument otevře bez problému a jak má být?[/quote]

Umíš číst? Je tam jasně napsáno že když si k tomu stáhneš a instaluješ ještě "Sadu Microsoft Office Compatibility Pack" tak můžeš otvírat i formáty souborů aplikace Word, Excel a PowerPoint 2007. Co na tom nechápeš? A jestli se ti to otevře tak jak má? Co třeba to zkusit? :stupid
Neregistrovaný (0)|5.1.2010 19:06
Jasně, jasně to chápu, ale jestli se to otevře jak má zkusit nemužu jelikož zrovna nemám po ruce dokument v 07.
A na jednom dokumentu nezjistím jestli se to VŽDY otevře tak jak to má přesně být.
MiBa (195)|5.1.2010 20:00
Ten kto Vám posiela MS dokumenty vo verzii 2007, má problém ich uložiť ako ver. 97/2000/XP?
OpenOffice 3.1 tento formát dokumentov zvláda (neriešim týmto 100% kompatibilitu s makrami).
Svet nežije iba na verzii 2007.

PS: Nerozumiem tónu niektorých odpovedí. Buď tento web radí aj laikom, alebo je to dnes poriadne náladová "ženská". :) Prkotín pomaly na tému či lopatky na ventilátore majú byť "červerné, alebo zelené" tu bolo dosť a bez narážok. Inak prajem všetkým ozaj dobrý nový rok.
Logout (4018)|5.1.2010 21:01
Jinak doplním, že u wordu si nikdy nemůžeš bejt jistej, že dokument na jednom pc vypadá stejně jako na jinom. Word si občas láme jak chce.
Pokud chcete zachovat vizáž přesně, užijte PDF.