Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ATI Radeon X1650 Pro problem

jcc (2)|14.2.2007 13:26
Zdravim,
mam Gigabyte K8VT800, AMD 3200+, Win XP, poridil jsem si ATI Radeon X1650 Pro. 3D je O.K. ve 2D dochazi k zamrznuti pocitace. Napr na strankach bile zbozi zamrzne nejprve kurzor tak ze se s nim dat pohybovat pouze vodorvne a nasledne se obraz rozpadne na spoustu tecek, a pak ztmavne. Reseni jedine tvrdy restart. Preinstaloval jsem Win to nepomohlo to. Navratil jsem zpet ATI 9200 a bylo to O.K. Reklamoval jsem kartu, po mesici mi dali jinou opravenou z vyrobni linky a chovani je uplne stejne. Mate nekdo podobnou zkusenoust, ci nejaky napad.

Dekuji
Smeli (2302)|14.2.2007 14:13
[QUOTE=jcc]Zdravim,
mam Gigabyte K8VT800, AMD 3200+, Win XP, poridil jsem si ATI Radeon X1650 Pro. 3D je O.K. ve 2D dochazi k zamrznuti pocitace. Napr na strankach bile zbozi zamrzne nejprve kurzor tak ze se s nim dat pohybovat pouze vodorvne a nasledne se obraz rozpadne na spoustu tecek, a pak ztmavne. Reseni jedine tvrdy restart. Preinstaloval jsem Win to nepomohlo to. Navratil jsem zpet ATI 9200 a bylo to O.K. Reklamoval jsem kartu, po mesici mi dali jinou opravenou z vyrobni linky a chovani je uplne stejne. Mate nekdo podobnou zkusenoust, ci nejaky napad.

Dekuji[/QUOTE]


Zkus vypnout fast writes a nastavit AGP na 4x :)

[SIZE="1"]Pak uvidime co dál[/SIZE]
ICEBOSS (3435)|17.2.2007 19:49
mas zapojeny pridavny napajeni? jinak udelej i to co radi Smeli vyse
tgfh (2985)|17.2.2007 19:55
[quote=ICEBOSS]mas zapojeny pridavny napajeni? jinak udelej i to co radi Smeli vyse[/quote]
X1650pro přece přídavné napájení nemá, nebo se pletu? :notsure
ICEBOSS (3435)|17.2.2007 19:58
on ma AGP, takze ho ma.
jcc (2)|25.2.2007 20:41
[QUOTE=Smeli]Zkus vypnout fast writes a nastavit AGP na 4x :)

[SIZE="1"]Pak uvidime co dál[/SIZE][/QUOTE]

Omlouvam se ze jsem delsi dobu neodpovedel ale mel jsem problem s prihlasenim, pomohla az nove registrace.

Dekuji Smelimu. Pomohlo vypnuti Fast Write. AGP jsme nechal na 8x a slape to uz tyden bez jedineho problemu. Huraaa.

Co se tyka napajeni tak to mam jelikoz mam AGP a bylo O.K.

Jeste jednou diky za radu.

jcc