Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Upgrade z Vista na 7 přes USB disk.

Leon1464 (118)|28.1.2010 19:36
Dobrý den, koupil jsem si notebook Acer 3810TG se systémem Vista a možností upgrade na Windows 7. Tento notebook nemá DVD mechaniku a tak by mě zajímalo jestli je možné provést upgrade i z flash disku na který bych zkopíroval data z upgradovacího média. Samozřejmě bych nejradši provedl čistou instalaci Windows 7 která by měla být obsažena v seznamu možností upgradu (upgrade/čistá instalace/dual boot). Máte někdo zkušenosti s upgrademe z vist u Aceru?
matyyy (2527)|28.1.2010 19:40
co namontovat iso image s instalačkou 7 a tu ve vistách normálně zpustit a pak vybrat čistou instalaci

z xpček na 7 to šlo
Leon1464 (118)|28.1.2010 19:44
Vyzkouším, během příštího týdne by mi mělo dorazit dvd s upgradem tak to vyzkouším, nevěděl jsem že se to dá udělat i takhle.
Leon1464 (118)|28.1.2010 22:57
Ještě mě napadla jedna věc jak je se skrytým acerovským oddílem během, nebo po upgradu. Mění se v něm data tak aby po případně obnově naskočily 7čky nebo tam zůstává vista a je lepší ten oddíl během instalace odstranit. Přece jenom je to 12Gb a většinu z toho zabírá bloatware.
Aytech (475)|28.1.2010 23:06
[quote=Leon1464;342975]Dobrý den, koupil jsem si notebook Acer 3810TG se systémem Vista a možností upgrade na Windows 7. Tento notebook nemá DVD mechaniku a tak by mě zajímalo jestli je možné provést upgrade i z flash disku na který bych zkopíroval data z upgradovacího média. Samozřejmě bych nejradši provedl čistou instalaci Windows 7 která by měla být obsažena v seznamu možností upgradu (upgrade/čistá instalace/dual boot). Máte někdo zkušenosti s upgrademe z vist u Aceru?[/quote]

Myslim ze Ms dokonce i nabizeji SW kterym lze udelat bootovaci flesku s W7. podivej se na jejich stranki kde jsou navody na upgrade, nekde jsem tam to videl