Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IE 8 problém

anti.77 (64)|7.2.2010 20:48
Nainstaloval jsem IE8 a mám jeden problém,v liště,kde se mi ukládají navšívené stránky,po jejím vyrolování se dole pod čarou ukazuje historie,už jsem se zbavil na stejném místě "oblíbených" ale jak odstranit tu historii nevím, ie8 používám už nějaký pátek a nikdy jsem to tam neměl až nyní....... nevíte někdo co s tím...... přestavoval jsem pc a nutnej reinstal systému a tohle je poslední problém...doufám tedy....dík za info
r34ktor (7477)|7.2.2010 21:55
Nástroje ? Možnosti Internetu ? Obecné ? Historie procházení ? Odstranit
anti.77 (64)|7.2.2010 23:35
Tohle jsem nemyslel,tedy vyčistění historie,prostě lišta nahoře,kde se uchovávaj www který jsem zadal a navštívil,když se vysune celá,tak jsou tam adresy,který jsem napsal ale hned pod nima je zároveň historie,stačí navštívit stránku a hned se to tam objeví(když to před tím vymažu),původně tam bylo i "oblíbené stránky" ale to se mi podařilo zrušit......ničemu to sice nevadí ale mě to deptá,že se toho nedokážu zbavit.......
r34ktor (7477)|8.2.2010 00:01
Aha, tak to najdeš v Nástroje ? Možnosti Internetu ? Obsah ? Automatické dokončování ? Nastavení ? odškrtnout Historie procházení (popř. Oblíbené položky).
anti.77 (64)|8.2.2010 08:43
Dík,až dorazim domu z práce tak to zkusím .....
anti.77 (64)|8.2.2010 08:46
Paráda,teď jsem s tím zkusil zašachovat tady a je to ono,člověk si myslí,že pc má zmáklý ale tohle by mě nenapadlo,ještě jednou děkuju......