Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Triky z plochy z Win7 do Win Vista

Hurura (44)|9.2.2010 14:17
Zdravím,
nevíte o nějakém prográmku, který by umožnil roztahování oken na půlku nebo celý monitor přetažením okna ke straně monitoru - tak jak je to u Win Se7en - do Windows Vista? Mám zatim RC a ta už za chvilku končí a 7 000 Kč na Seveny teďka dávat zatim nechci. Jen tahle vlastnost mi bude dost chybět, takže kdyby se našla nějaká aplikace, která by to umožňovala, byl bych dost vděčný.

//Nikdo nic?
Mintin (98)|9.2.2010 21:12
Zkus to trochu upřesnit,abych se ujistil,že chápu to co myslíš,ale jestli to chápu dobře tak to de normálně nastavit v ovladačích od ATI,když si stáhneš ten plugin hydravision...Myslím,že na Vistách by to mělo jít také ne?
Hurura (44)|10.2.2010 16:36
Ne ne, myslím něco jiného. Myslím, že se ta funkce jmenuje Aero Shake a umožňuje např. zvětšit okno na půl monitoru, a takto si dát vedle sebe dvě bez zbytečného klikání a laborování s šířkou okna. Taky když jedním oknem zatřeseš, ostatní se minimalizují.
Mintin (98)|10.2.2010 20:00
No ano to je ono prostě,že vemu okno třeba s google chrome a táhnu ho jakoby ven z obrazovky a ono se to dá na půl monitoru a pak mám třeba firefox a ten táhnu na druhou půlku monitoru a ono se to krásně rozdělí na půl..Tohle mám nastaveno v Catalistech o té ulitce na win 7 jsem ani nevěděl ..Můžeš si tam nastavit klidně plochu na 10 čtverečků atp..
Mintin (98)|10.2.2010 20:43
Tady máš screeny:


Ten první je hydravision v akci..

A ten druhej je nastavení atp..
1.jpg 2.jpg
Richmond (8084)|10.2.2010 23:38
Rekl bych, ze touzi po "AeroSnapu" ;)
Hurura (44)|11.2.2010 17:39
Jo, přesně Richmond, AeroSnap :-). Díky

2 Mintin: Mám nVidii, takže Hydravision je mimo. Ale i tak díky.