Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Wifi a W7

flejk (3)|28.2.2010 16:56
Zdravim,
Vcera sem se rozhodl ze upgraduju svuj Win Xp na Win 7 ... Vsechno problehlo v poradku do te doby nez sem chtel zapojit wifi usb router ... Strcil sem ho do USB a nic se nedelo ... Nainstaloval sem ovladace z prilozeneho cd a furt nic .. Napadlo me ze tenhle router nepodporuje W7 ..
Mam tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Nevite co s tim ? Dekuji
didaktik (132)|28.2.2010 17:23
flejk (3)|28.2.2010 22:34
Nezkousel, diky :)
Jeste dotaz ... Stahl sem si ty novy ovladace a ted si nejsem jisty jak to zprovoznit. Ja sem si nakopiroval obsah prilozeneho cdcka napriklad na plochu a dve slozky ze stazenych ovladacu na w7 ( Windows 7 64bit, Windows 7 32bit ) Sem presunul do nakopirovaneho obsahu cdcka .. ( xxx\TL-WN722N\Driver Files\ )
V ty slozce to vypada takto [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] A pak spustim setup.exe z te nakopirovane slozky na plose ...Je to tak spravne ?:) Diky moc
dzandra (1368)|28.2.2010 22:38
Hele měl jsem stejný problém ale mám jiný tip myslím 422G. Ty ovladače z netu mi nepomohlo, ani stažené pro visty. jedině jak jsem to rozjel, že jsem vrazil do mechaniky cd co k tomu bylo dodáno a ve správci zařízení jsem kliknul na to zařízení, přeinstalovat ovladače a zvolit z cd vistové. Napíše že nejsou podepsané, ale potom se to rozjede.

Tak nějak tak je ten postup
didaktik (132)|28.2.2010 22:52
[quote=dzandra;354176]Tak nějak tak je ten postup[/quote]

Jak je uvedeno zde, jinym slovy tento pocitac, pravym tlacitkem, spravovat, spravce zarizeni, pravym na prislusnou polozku ve spravci, aktualizovat software ovladace, vyhledat software v pocitaci, zadat umisteni, dalsi, potvrdit nepodepsany ovladac a zavrit.
To by melo byt vse . . .