Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

WiFi Internet - nestabilní ?

Darkhunter (401)|6.3.2010 21:17
dobrý den, mám internet od OS DNET ... obvykle běží v cca 3Mbit -5Mbit up i down, ale stává se mi že mi to běží třebas 50kbit, čím to může být ? nestabilitou wifi připojení ? špatným routerem ?
durib (1141)|6.3.2010 21:35
A prisel jsi na nejakou pravidelnost, nebo se to deje zcela nahodne? Nesdilis tu linku i s nekym jinym? Ta rychlost je garantovana?
astec (1823)|6.3.2010 21:45
1) co máš ve smlouvě
2) popiš způsob připojení, aktivní prvky na cestě,...
3) při jaké činnosti a v jaké době se toto projevuje
4) je možné toto prověřit na jiné mašině??
Darkhunter (401)|6.3.2010 21:47
0)je to nepravidelné...
1)ve smlouvě nemám nic, jelikož je to občanské sdružení -ale garantovaná je 3mbit up i down
2) Nix -> providerovo router -> AP -> wifi přijímač-> router -> počítač
3)projevuje se to náhodně.... nemůže to být počasím ? dneska nám napadla hromada sněhu..
4) no..mám doma ještě na tom server a notebook ..ani jedno nemá žádné vytížení a všude to jde stejně špatně
astec (1823)|6.3.2010 21:57
[quote=Darkhunter;356326]0)je to nepravidelné...
1)ve smlouvě nemám nic, jelikož je to občanské sdružení -ale garantovaná je 3mbit up i down
2) Nix -> providerovo router -> AP -> wifi přijímač-> router -> počítač
3)projevuje se to náhodně.... nemůže to být počasím ? dneska nám napadla hromada sněhu..
4) no..mám doma ještě na tom server a notebook ..ani jedno nemá žádné vytížení a všude to jde stejně špatně[/quote]

Technologie?? 2,4 nebo 5??

No spíše to vypadá, že nejsou schopni "dodávat" kvalitní spojení
Darkhunter (401)|6.3.2010 22:00
2.4 a ten vysílač je jen kousek přes ulici,,, a stabilitu když změřim přes rychlost.cz tak mam někdy i 90%
a jinak ten net kupoval 1Gbit provider... a má to něco přes 60lidí to sdružení takže v rychlosti jsou ještě mezery