Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC nemůže přečíst tiskárnu HP z USB

tomahaj (3)|13.3.2010 17:17
Zdravím všechny,mám problém s tiskárnou,zkusíte mi někdo poradit? Mám Deskjet 2420 od HP,při instalaci programů z CD počítač hlásí že se zařízení jeví jako nepřipojené.Napájení i kabel USB jsem několikrát kontroloval,jsou v pořádku(zkoušel jsem i jiné zdířky USB). Zkoušel jsem se dívat na řadiče USB(moc se v tom neorientuju),u neznámého zařízení-což by asi mohla být moje tiskárna-je ve vlastnostech,že nejsou nainstalované ovladače, u všech ostatních je,že pracují správně.Tak já vážně nevím jak dál,poradí někdo?
tomahaj
Jandaskunk (2330)|13.3.2010 17:26
Bude potřeba nainstalovat ovladače....[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] vyber svůj operační systém, stáhni Basic Drivers (pokud chceš k tomu i nějaký ty programy, tak Full Feature Software and Drivers) a nainstaluj.
tomahaj (3)|13.3.2010 18:11
Ano to jsou ovladače,které mám i na CD,ale přesto nemůžu dokončit instalaci protože CPU nemůže přečíst zařízení anebo můžu dokončit instalaci s tím,že bude zařízení připojeno později.Napájení tiskárny i USB kabel jsou v pořádku,myslím,že problém je někde s řadičem USB,ale nevím přesně co s tím(můj OS je windows XP).
|Mio| (1333)|14.3.2010 10:54
Protoze se nedrzis postupu, pri instalaci ma byt tiskarna ODPOJENA a ma byt pripojena az ve chvili kdy te k tomu instalator vyzve.

Jinak pro jistotu dej jiny USB kabel.