Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: id3 tags

Neregistrovaný (0)|21.3.2010 15:32
Jméno tazatele: Neregistrovaný

Znění dotazu:
Zdravím,
Když ve foobaru si upravím id3 tagy u mp3 a hodím si ty mp3 do mp3 playeru, tak pak se mi tam stejně ty tagy nezobrazí a místo toho jen pár nějakých klikyháků.
Proč? Čím to je?

Potřebuji totiž editovat id3 u několika mp3 a nevím jak na to, aby mi to všude fungovalo bez problému (pc, telefon, mp3 player atd...).

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
kevin00 (10238)|21.3.2010 16:49
Na editaci ID3 tagu je IMHO vhodnější program mp3Tag.
Pokud používáš diakritiku, tak ji nepoužívej. Plno zařízení má dodnes s diakritikou problémy. Podporují všechny zařízení stejnou verzi tagů (ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4) ?
durib (1141)|21.3.2010 16:50
A kdyz tam neni nic, zobrazi se taky ty klikyhaky? Pokud to bude prazdne je problem v kodovani jednotlivych znaku- mp3 je proste spatne precte.
Neregistrovaný (0)|21.3.2010 18:18
[quote=kevin00;361050]Podporují všechny zařízení stejnou verzi tagů (ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4) ?[/quote]

To netuším. Toto půjde asi těžko zjistit.
Právě nechápu jak je to s těma různýma verzema id3tagu, jaké mám pak vyplňovat nebo jak to ošéfovat.





[quote=durib]A kdyz tam neni nic, zobrazi se taky ty klikyhaky? Pokud to bude prazdne je problem v kodovani jednotlivych znaku- mp3 je proste spatne precte.[/quote]
No toto zjistím, ale mám pocit, že u jiných mp3 přehrávač normálně zobrazuje hačky a čárky.