Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tento Počitač a postraní panel v něm

Master414 (98)|24.4.2010 17:58
Potřeboval bych helpnout jak vypnout postraní panel v tento počítači. Prostě zapnu tento počítač a automaticky se mi ukáže strom složek v levo :(, ale nejde to dát pryč maximálně zavřít ale při dalším otevření je to tam zas :(, stalo se mi to po nainstalování packu na změnu vzhledu. Po odinstalování to takle zůstalo :( zkoušel sem to opravit přes ten tranfomation pack ale nic :( a i přes možnosti složky :(

odkaz na ten pack
( http://download.chip.eu/cz/Seven-Transformation-Pack_4965241.html )

nepřepokládám že je to z mýho vysvětlování jasný takže tady obrázek jak to vypadá ;)
( [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])

díky moc za rady pěkně mě to tam deptá :(
chci aby to vypadalo zase takle ;) a aby to tak i zůstalo

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

PS: opravná instalace Windowsů taky nepomohla ...
lexxxa (714)|24.4.2010 18:17
tento pocitac-zobrazit-panel aplikace explorer-(zrus vsechny zatrzitka a mas default,nebo zaskrtni co chces aby se ti zobrazovalo);)


kapitola 2.1
Master414 (98)|24.4.2010 18:25
to uz sem vsechno zkousel to funguje ;) ale jen do ty doby nez to otevru znova :( a pak se zase ukaze strom slozek, tohle sem zkousel asi milionkrat :(

jeste nejake napady ?:) budu moc rad :) a dekuju za pokus :)
lexxxa (714)|24.4.2010 18:29
obavam se ze to asi zmnenit uz nepujde,ten transfomation pack to zrejmne narusil a po odinstalovani se to nevratilo do defaultu:notsure,bod obnovy pred nainstalovanim transfomation packu jsi zkousel? taky jedna z moznosti

ty transfomation packy jsou velmi agresivni a dokazou napachat ve woknech docela slusnou paseku,i po odinstalovani jsou nektere veci stale zakomponovany ve win

sam jsem to kdysi zkousel,a uz bych si tim system nesvinil,muze dochazet i k urcitym konfliktum z ruznymi programy
Master414 (98)|24.4.2010 18:41
no ja vim ze ty packy sou svinstvo :( ale měl sem jeden a byla spokojenos ;) ale tak zase mi to nedalo po dlouhý době a nainstaloval jsem to ... primo v tom packu sou opravny nastroje ale ty nic nezmuzou jen chtej porad restartovat pc ... a zadnej ucinek to nema a opravu systemu sem nezkousel pac se to pak zaclo mrd*t cely tak jsem to rovnou opravil celej system opravnou instalaci -> takze uz to nepujde :(

ale cekal sem ze ta instalace to zvladne, nejsem o kompy se zajimam dlouho ale tohle me dostava ze si stim nevim rad :(
lexxxa (714)|24.4.2010 18:46
jestli ti tam ten strom tak moc vadi,tak ti asi nezbyde nic jineho nez reinstal windows,nebo pockej jestli nekoho jeste neco napadne,ale obavam se ze pomuze uz jen ten reinstal
Master414 (98)|24.4.2010 18:51
no tak to mě taky napadlo :( ale celej system zase do pryč sakra ... :( ale tak me napadlo jeste nejak to upravit pres registy treba ale tam se da udelat vic skody nez uzitku :(

budu muset doufat ze sem prijde nekdo se super napadem jinak si du hodit fakt masly :(
husky14 (4214)|24.4.2010 18:53
No přes registry by to nejspíš šlo, ale kdo ví, co všechno tam ten bombastickej w7 pack ještě napáchal....
Master414 (98)|24.4.2010 18:55
no ja snad ani nechci vědět co tam napáchal :( ale nevíš třeba jak to nějak opravit ?
husky14 (4214)|24.4.2010 19:01
Hele a proč ty screeny nepřipojíš ke svýmu postu? Na co leteckaposta :mistake

Máš tam v horní liště zapnuto "Složky", tak to odškrtni ne? Co to udělá?
Master414 (98)|24.4.2010 19:05
sorry za tu leteckou priste to udelam lip ;)

a kdyz ty slozky odskrtnu tak to zmizi ale dalsi otevreni a je to tam znova :(
husky14 (4214)|24.4.2010 19:07
No tak někde v Nástrojích na kartě zobrazení je něco jako použít aktuální zobrazení složky pro všechny složky.... nebo pamatovat zobrazení nebo tak něco. Nevím, prolez ty nástroje.
Master414 (98)|24.4.2010 19:10
to už se stalo ;) nespocetnekrat ale nic pripada mi to jako by byl prepsanej nejakej soubor ve winech :( proste muzes stim delat co chces ale ono si to udela stejne jak to bylo nejde stim hnout proto se ptam tady uz sem fakt vysilenej tim vecnym zkousenim :(
husky14 (4214)|24.4.2010 19:17
Nj, prostě máš teď na XP jakejsi čupr vzhled w7, kterej si vymyslel autor toho packu.... tak se nediv :turtle

A co pravý myšítko na ploše -> Vlastnosti a karta Motivy? Co tam máš?
Master414 (98)|24.4.2010 19:25
tohle všechno funguje ;) vzhledy jiny atd to de ;) jenom tohleto jediny zustava nezmeneny proste ten strom slozek je tam furt :( ale vidim to asi tak ze zacnu zalohovat a reinstal :(
Master414 (98)|24.4.2010 19:55
no jinak díky za rady :) ještě to zkusim nějak sám

zatim se loučim :D