Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Philips SAA 7134 a Win. Vista

TomMiga (1)|14.3.2007 21:55
Ahoj, mám takový problém, mám tuto kartu : PCI TV Philips SAA 7134 , a používám Windows Vista, ale je problém, že se mi v jiném programu než Honestech TVR karta neukáže a v tomto programu mi zase nejde zvuk. Než jsem reinstaloval Windowsy tak to šlo bez problému,tedy jen v tom Honestech TVR, jiné jsem nezkoušel, nemá někdo z vás zkušenosti s rozjetím této karty na Windows Vista?
tominnecas (1)|14.6.2007 08:31
Mam stejny problem.
Napiste pls na icq 229940672 a skusime nak tu tv na Viste rozjet.
nebo e [email]mail-tominnecas@seznam.cz[/email]
Johny_G (1)|18.6.2007 19:19
Chtělo by to zmínit, jakou přesně kartu máš. Nicméně já mám také kartu postavenou na tomto chipu a pátrání bylo po půl dni úspěšně završeno přímo tam, kde bych měl správně začít, a sice u výrobce :-). Já mám levný tuner od Items a ti mají pro XP právě Honestech TVR a pro Vistu mají TV Expert. Obojí si stáhnete zde: http://www.itemstech.com.tw/support/download.asp
Chce to jen trochu aktivity při hledání, pod jaké označení patří právě tvůj tuner. Ale jsou tam i fotky, jak ten či onen fyzicky vypadá. V každém případě je jedno, kde ten software stáhneš, protože typ tuneru volíš až v aplikaci. Přeji hodně štěstí ;-).

Jo a admin by zasloužil kastraci, protože jsem na toto vlákno narazil při hledání něčeho dočista jiného a musel jsem se registrovat jen proto, abych někomu poradil. A ještě mi nějaký prasopes zabral uživatelské jméno a kvůli chybějícímu linku "Zapomněli jste heslo?" se ani nedozvím, jestli jsem to nebyl kdysi já sám :-)).
Ivo Mašek (507)|19.6.2007 22:19
Na tvůj tuner SAA_7134 by měl fugovat software od MyTheatre:
http://www.dvbcore.com/index.html
a nebo se ještě mrkni sem:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
.... bez záruky. Info mám z druhé ruky.