Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): neodesilat explorer.exe

Neregistrovaný (0)|23.5.2010 15:12
Jméno tazatele: Mlejnek

Znění dotazu:
Dobry den prosim vas potřeboval bych poradit.Když zapnu pc dam svuj učet tak mě najede jen obrazek na ploše a ukaže se mi neodesilat explorer.exe:-( zmačku neodesilat a nic se neoběvi jen čista plocha a nemužu vubec nic dělat dostanu se jen na internet a windous se mi nece přeinstalovavat mam tam duležite data ktere ted nemužu dostat ven:-(

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Neregistrovaný (0)|23.5.2010 15:15
zkoušel jsem obnovit system a nic:-( kdyb nebylo možne to nijak udělat tak bych aspon potřeboval dostat nějake veci z pc ae nevim jak fleshku to nenačte:-(
athens (724)|23.5.2010 15:20
Co jsi naposledy dělal. Instaloval jsi nějaký program po kterém toto začala.


//: Zkus se dostat do nouzového režimu a projet PC jestli nemáš nemáš nějaký vir, spyware ....
Neregistrovaný (0)|23.5.2010 17:41
nez jsem odjel z domu tak sem ho jen vypl a pred tim nic neinstaloval pak dne nebyl zaplí a kdyz sem prijel dom tak uz me to delalo:-(
athens (724)|23.5.2010 18:13
Tak zkontroluj pc jestli není "nakažen" virem, trojanem ... Když to nepůjde normálně tak v nouzovém režimu. Tam se dostaneš myslím při restartu F8
Neregistrovaný (0)|23.5.2010 22:16
normalne mě to nejde:-( a do nouzovyho režimu sem se dostal ae nic me to nedělalo:-(
johny__g (6387)|24.5.2010 08:49
Zkus si přečíst toto a postupovat podle toho návodu. Jestli tedy máš win XP a k němu originál instalační CD.
kanabis (254)|24.5.2010 09:04
v nouzovém režimu se myslím musí explorer.exe (tj ikonky adt) zapnout rucne. takze ctrl+alt+del -> spustit proces -> napsat explorer.exe. Pak už by mělo jít normálně naistalovat něco proti breberkám. Takhle jsem to udělal já :)