Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte utility Gamer HUD Lite

Deexer (365)|12.6.2010 21:19
Cus chtel bych se zeptat:
1) Proc mi nejde jak koli neco nastavovat proste nemuzu delat nic jen koukat na tu aplikaci :eek:
Nedokazu pochopit proc mi HUD nedovoli cokoli menit.

2) Je to bezpecny? :)

Grafika: Gigabyte GTX260OC
fanynek (2048)|15.6.2010 01:25
V první řadě bych vyzkoušel různé buildy HUD. V minulosti GB vypustil verze, které nedělaly, co měly a v násl. buildech to opravili.
Jinak verze Lite nedovoluje měnit napětí jádra a teď si nejsem vůbec jistý, jestli ta tvoje karta vůbec má ten obvod Votage Gear Overdrive pro změnu V.:notsure Podle mě ne.
A pokud ti jde jen o "přetaktování karty", stejně dobře, nebo lépe poslouží např. Evga Precision, nebo Riva Tuner.
P.S. Co myslíš tím "je to bezpečný"?
vgo.jpg
Richmond (8084)|15.6.2010 01:49
Zmenu voltaze maji vsechny 260-ky, ani moc nezalezi na tom "GB" chipu (ostatne ono se to s nim ma asi jako s "GB" SATA). Podobne na tom byly karty od MSI (Magic OS nebo jak tomu nadavaly, Ausus tomu nadaval Doctor nebo tak nejak)
fanynek (2048)|15.6.2010 03:20
[quote=Richmond;382010]Zmenu voltaze maji vsechny 260-ky....[/quote]
Díky Richi za upřesnění.

Takže reinstal HUD by měl pomoct, pokud mu jde i o to zvyšování napětí jádra. Ne?
VGA Tools Gamer Hud ver.3.35 ja na str. GB ke stažení; jen znát přesný model jeho karty......
Richmond (8084)|15.6.2010 12:09
Ciste teoreticky ano... Ale spis bych pouzil MSI Afterburner - prijde mi z dnesni nabidky softwaru nejlepsi (regulace ventilatoru je luxusni :))