Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s aktualizacemi Win7

The lachiM (39)|26.6.2010 14:46
Ahoj, uz delsi dobu mam problem s aktualizacemi Windows 7 Home Premium 64-bit...aktualizace se nechtějí nainstalovat ani automaticky ani ručně, zkoušel jsem je instalovat jednu po druhé i najednou, pokaždé mi to hlásí chybu 80246008 ...ani toto ze stranek microsoftu nepomohlo: Nástroj připravenosti aktualizace systému pro systém Windows 7 pro platformu x64 (KB947821) [duben 2010] ...máte / měl jste někdo taky takový problém? umíte mi poradit?
kevin00 (10238)|26.6.2010 15:09
Zkoušel jsi tento postup ? Inspiraci k řešení problému najdeš např. i zde.
The lachiM (39)|26.6.2010 16:17
pri spusteni BITS mi vyskoci chyba: System Windows nemohl v pocitaci Local Computer spustit službu BITS. Chyba 126: Uvedený modul nebyl nalezen.
tipuju, ze je nekde v prcicich nejaka knihovna, ale zajimalo by me, co ji mohlo poskodit/vymazat ...jak toto napravit?
Aytech (475)|28.6.2010 09:51
Zkontroluj jestli jsou spusteny vsechny sluzby na kterych BITS zavisi
Me jednou stalo ze Win nemohl najinstalovat aktualizace protoze WMI (Windows Management Instrumentatio) sluzba byla zastavena, mimichodem, BITS ji take potrebuje ;)
Jeste muzes zkontrolovat jestli mas potrebne .dll soubory:
windows\system32\qmgr.dll
Take .dll pro Win Update:
windows\system32\wuauserv.dll
Pokud neco chybi, zadej do prikazoveho radku (Win+R) sfc /scannow (Potrebujes disk s OS)
The lachiM (39)|11.7.2010 15:21
tak, po čase jsem se na to opět vrhnul (měl jsem teď zkoušky), ani jednu z uvedených knihoven v ntb nemám, službu BITS už mezi službami nají nemůžu (přesněji není tam, někam se během těch 14 dní ztratila), ale nějak mi to teď nevadí, po spuštění sfc /scannow (disk s OS jsem nepotřeboval) mi aktualizace zase začali fungovat (log z sfc /scannow má 7MB :-D), jinak jsem projížděl i jiný logy a zjistil jsem, že poslední úspěšná aktualizace byla pro Windows Defender, tak možná byla chyba někde tam,těžko říct..děkuju za pomoc všem...