Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: HRA NHL 2009

Neregistrovaný (0)|29.6.2010 18:51
Tazatel: ALEš

Znění dotazu: Dobrý den,koupil jsem si novou graf.kartu ATI Radeon HD 3450 a všechny hry dobré.Ale blbne mi jedna a toNHL 2009 ja ho třeba hraji někdy 2 zapasy ale někdy třeba za 5 minut se mi sekne obraz na cca 5 vteřin a pak mi monitor shasne.Ale počítač jede sliším porád tu hru jak tam ti divaci řvou ale monitor je celý černý.Já PC moc nerozumím ale jesti to třeba není nastavením G.karty nebo nevím.Díky za odpověď A.O PS:ale G.kartu na to mám ostatní hry my jdou solidně COD2,4 atd

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Procesor mám 1,4GhZ,RAM 1,18 GB,
E.T.E.N (15)|29.6.2010 19:54
NHL je náročnejší, než níže uvedené hry. Tzn. že je možná chyba v napájení ( napájecí kabel nemusí být správně zapojen)... Jinak doporučuji na amd.com, nebo tady si stáhnout ATI Catalyst 10.6 (to jsou WHQL ovladače na grafárnu), které např. opravují chyby, které byly v minulých verzích... Ovšem, jestli tento problém bude trvat dál, tak bych koupil nový komp... Popřípadě bych přetaktoval CPU
E.T.E.N (15)|29.6.2010 20:17
Ono je celkem těžký říct, jaká hra je náročnější, protože všechny tři hry jsou málo náročné... Ještě zkus změnit nastavení grafiky (vypni anti aliasing, změn rozlišení...)
dzandra (1368)|29.6.2010 22:57
Byla jednou taková doba, kdy jsem měl podobný problém na nelegální hře, a proto se ptám, máš tu hru orig?