Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

novacek

Perfect (158)|19.8.2006 10:39
Možná by nebylo od věci, aby Moderátoři a Administrátoři měli rovnou nějakej větší počet reputačních bodů a tím i větší vliv... Jinak pravidla pro udělování bodů se mi líbí.
wizaard (913)|19.8.2006 11:24
Pravidla jsou IMHO OK, nemám s nimi problém.
Zeli (397)|9.10.2006 21:27
Napadlo uz nekoho ten zebricek rozsortovat podle pomeru poctu prispevku za den? Zezacatku by to bylo sice zavadejici ale pak by to celkem vypovidalo o tom gdo je "obcasny" a gdo "pravidelny" diskuter. A zezacatku, treba prvni tejden by moch mit kazdej status "novacek".....
Smeli (2302)|10.10.2006 00:01
tohle tu už bylo a je imho blbost, projdi si ten dred pořádně
Zeli (397)|10.10.2006 18:05
Sorry Smeli, je fakt ze sem prehlid tu vasi prestrelku s Limotem, ale stejne si myslim ze ma pravdu on. Ty kdyz tady mesic nebudes, tak je jasny ze nemuzes byt obyvatel, dyt je to hodnoceni toho jak casto diskutujes, kdyz uz se ty stupne menujou treba - obcasny diskuter. A kdyz nekdo jen pasivne cte, tak neni diskuter a to bych tam zas teda necpal. Ale snad by nebylo spatny dat slovni pojmenovani i pro vlastniky reputacnich bodu (ted me ale zadny nenapada).
Smeli (2302)|10.10.2006 18:49
Tobě by se líbilo kdyby si z pravidelného diskutéra jen kvůli tomu, že ti odejde např. zdroj spadl za měsíc na nováčka?
Zeli (397)|10.10.2006 19:04
Nelibilo, ale ani by mi to moc nevadilo. Ale na novacka by to nespadlo, protoze novacka by mel jen ten kdo by byl - placnu.....tejden od registrace. Jinak by to mohlo spadnout napr na obcasneho diskutera.

PS: Kdyby se mi rozbil ten zdroj tak bych si urcite poridil novej driv jak za mesic, nebo kdyz ses tak na tomhle foru zavislej a nechces prijit o "obyvatele", tak snad nejsi jediny v okoli kdo ma PC a internet ;)
Smeli (2302)|10.10.2006 20:18
Měsíc byl příklad, když si koupíš zdroj za 2k tak asi nebudeš kupovat nový a počkáš na reklamaci, ne? Kdo řekl, že jsem závislí? Jde o princip, něco získáš ale proč bys to měl ztrácet? Kvůli tomu, že se staneš pasivním čtenářem, nebo že tady prostě nemůžeš být?
tequilla (1015)|11.10.2006 09:29
Stojim za nazorem Smeliho. Moznost bouchnuti zdroje byl jenom priklad. Je jasne, ze kdyz bouchne zdroj, tak muzes jit nekam jinam na net, ale kdo by kvuli tomu kamarada otravoval, kdyz s nim radsi zajde na jedno, dve, pripadne vic? A co treba kdyz jsi na dovolene nebo pracovni ceste v zahranici (je jezdim treba min. jednou za rok na 4 tydny nebo vic v kuse pryc)? Tam urcite nebudes mit cas prispivat do fora SHW a prijit o nejakou "vybudovanou" pozici by bylo znacne unfair. Nemyslis?
Zeli (397)|11.10.2006 13:09
Pozici si muzes budovat ziskavanim reputace a medajli. Nebo at se premenujou ty posty, protoze ted se to tvari jako ze to zobrazuje jak casto diskutujes, ale ve skutecnosti to neni pravda.
Smeli (2302)|11.10.2006 13:19
Lol, a jak bys to udelal? 0-0,5 postu denně - nováček atp? Nebuď směšný
wizaard (913)|11.10.2006 14:31
Nenacházím smysl vaší hádky - na drtivé většině fór na internetu (chtěl jsem napsat "na všech", ale nechci být napaden výjimkami) je normální, že ranky uživatelů jsou podle jejich příspěvků a samozřejmě taky celkový počet příspěvků vyjadřují. Kdyby mi někdo odpovídal jako nováčkovi (nebo i teď, je to jedno), tak určitě mrknu na to, kolik má příspěvků a na to, jakou má reputaci a hned je mi všechno jasné, pokud však bude reputace 10 a on bude "Obyvatel fóra", skoro bych se divil a určitě bych znejistěl... Každopádně bych na současném stavu asi nic neměnil, reputace se používá, počet příspěvků a ranky mi problémy nedělají.
Gydravan (54)|21.11.2007 18:50
Re: novacek
To prázdne pole svedčí o tom, že som naozaj nováčik.
Citujem smeli: "Chtělo by to více rozjet reputace... "
Reputácia, to je ono! -ale možno trocha inak. Najradšej by som Vás rozdelila do dvoch hlavných skupín.
Na tých, čo nevedia - či už sú to úplní greenhorni, medzi nimi prípadne i zálesáci, ktorí narazili na skalu, a tých, ktorí sú ozaj zálesáci VECI ZNALÍ a tým prvým vedia poradiť. Takže: ak odo mňa niekto chce hodnotenie - hodnotím podľa toho, ako sa mi jeho rada osvedčila (aj s doplnkami od ostatných). Podľa toho by som ťahala zelenú lištu od 1 do 10. Ale ako by potom ťahali tú svoju (povedzme oranžovú) lištu zálesáci?
Snáď podľa toho, ako sa s tým prvým zhodnú? Sú pre mňa privysoko...
Gydravan
ICEBOSS (3435)|21.11.2007 19:01
ai sem natvrdlej, ale unika mi smysl i vyznam predchoziho postu. btw je to rok stary tema a karma tady je uz davno.