Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vytvoreni site adhoc mezi pc

Huvatek (17)|7.8.2010 14:21
Ahoj, mám problem. Kdyz vytvorim sit mezi dvema PC adhoc, nabidne mi to jestli chci nasdilet pripojeni k internetu to udelam, ale kdyz se druhy pocitec chce ke me pripojit napise mu to, ze pripojeni k internetu neni k dispozici a u me na pc mam ze pristup k internetu pres wifi je, uz si nevim rady proc to tak je...nevite nekdo kde je chyby?....ovladac na wifi jsem reinstaloval ale nic...dik za rady
|Mio| (1333)|8.8.2010 17:27
Nesmis sdilet pripojeni u wifi adapteru ale u sitovky pres kterou je internet. Druha dulezita vec je rucne nastavit IP a hlavne DNS adresy, u toho sdileni pripojeni to hodne pomuze.

Kdyby ti tahle rada nestacila, popis nam lepe situaci, konkretne operacni systemy a zpusob pripojeni k internetu.
Pitomec (251)|8.8.2010 17:45
[quote=Hulvátek;393789]Ahoj, mám problem. Kdyz vytvorim sit mezi dvema PC adhoc, nabidne mi to jestli chci nasdilet pripojeni k internetu to udelam, ale kdyz se druhy pocitec chce ke me pripojit napise mu to, ze pripojeni k internetu neni k dispozici a u me na pc mam ze pristup k internetu pres wifi je, uz si nevim rady proc to tak je...nevite nekdo kde je chyby?....ovladac na wifi jsem reinstaloval ale nic...dik za rady[/quote]Moc složitý, stačí dát router a pak může jet internet nezávisle na sobě všude. Navíc vytvořit síť mezi PC pak není taky žádný problém.
Huvatek (17)|14.8.2010 07:22
[quote=|Mio|;394014]Nesmis sdilet pripojeni u wifi adapteru ale u sitovky pres kterou je internet. Druha dulezita vec je rucne nastavit IP a hlavne DNS adresy, u toho sdileni pripojeni to hodne pomuze.

Kdyby ti tahle rada nestacila, popis nam lepe situaci, konkretne operacni systemy a zpusob pripojeni k internetu.[/quote]

Oba pocitace jsou na windows 7 64-bit, kdyz dam automaticky vyvtoreni site vypada to vsechno v poradku, nastavani se sdileni ethernetu zobrazi ze sit a ze je poskytnuto pripojeni k internetu. Bohuzel, na druhym pocitaci je, ze pripojeni k internetu neni k dsipozici. Uz sme to zkouseli mezi vice pocitaci a stejnej problem. Takze problem je v tom co vytvari sit....
Dojigiri (1629)|14.8.2010 11:16
Vlož sem výstup příkazu "ipconfig /all" z obou počítačů, podle toho se dá dobře poznat co máš nebo nemáš špatně nastavený ...